Rozkłady jazdy - BestKatalog

Katalog Stron

Strony w kategorii Rozkłady jazdy

 • Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów
  0
  Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów

  Centrum obsługi pasażera, portal dla podróżnych - aktualne połączenia, przydatne informacje, ciekawe miejsca, informacje dla niepełnosprawnych, mobilny rozkład PKP, SMS, WAP, pociągi on line.

  Kategoria: Rozkłady jazdy


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 3
 • e-podroznik.pl » rozkład jazdy PKS, PKP, Busy
  0
  e-podroznik.pl » rozkład jazdy PKS, PKP, Busy

  Ogólnopolski rozkład jazdy pks, pkp, busy. Internetowa sprzedaż biletów. Wygodna wyszukiwarka. Połączenia z przesiadkami. Serwis e-podroznik.pl prezentuje rozkłady jazdy polskich przewoźników autobusowych i kolejowych.

  Kategoria: Rozkłady jazdy


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 1

Ostatnie komentarze w tej kategorii

 • anika
  Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów 2015-09-04 23:38:50 Przydatna strona. W celu sprawniejszego zaplanowania podróży, można zawsze zapoznać się z aktualnym rozkładem jazdy pociągów. Nie jest to wcale skomplikowane. Dzięki wyszukiwarce możemy oszacować czas podróży. Wówczas nasza wyprawa będzie mniej stresująca i sprawi nam tym samym więcej przyjemności.
 • netdark
  Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów 2015-09-01 19:01:44 Na naszych ulicach jest coraz więcej samochodów, korki, stres... Nie każdemu jest po drodze jazda samochodem i przeważnie zostaje już tylko pociąg. Teraz dzięki "Wyszukiwarce połączeń kolejowych" sprawdzimy rozkład jazdy nie wychodząc z domu. Polecam wszystkim wybierającym się w podróż pociągiem!
 • marsple
  Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów 2014-02-10 20:41:30 Za każdym razem, kiedy wybieram się w podróż koleją (choć koleje nie tanieją - jak mawiał pewien żółw z wiersza) to zaglądam na stronę z rozkładem (nie bezpośrednio, bo za długi adres, ale przez główną stronę PKP). Niektórzy narzekają, że trzeba znać nazwy stacji, ale ja nie widzę w tym problemu.
 • eugeniusz
  e-podroznik.pl » rozkład jazdy PKS, PKP, Busy 2014-01-25 18:59:31 Ciekawa i przejrzysta strona. Często korzystam z usług tej witryny, aby dowiedzieć się kiedy odjeżdża autobus z przystanku, a w szczególności w soboty, kiedy kursy autobusów są mocno okrojone na mniej popularnych trasach.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman