Nauka i edukacja - BestKatalog

Katalog Stron

Strony w kategorii Nauka i edukacja

 • Oracle VirtualBox - przydatne poradniki
  0
  Oracle VirtualBox - przydatne poradniki

  Strona prezentuje przydane wskazówki umożliwiające wirtualizowanie systemów operacyjnych za pomocą programu - Oracle VirtualBox. Można tutaj znaleźć informacje związane z tworzeniem i konfiguracją maszyny(tworzenie sieci między maszynami), połączeniem sieciowym oraz integracją z gospodarzem.

  Kategoria: Nauka i edukacja


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Lektury - 2l.pl
  0
  Lektury - 2l.pl

  Rzetelnie opracowane streszczenia lektur szkolnych. Portal internetowy 2l.pl to rozbudowana baza lektur szkolnych dla uczniów wszystkich klas podstawowych, gimnazjalnych i średnich. To streszczenia lektur znanych oraz tych mniej popularnych. 2l.pl udostępnia wam streszczenia lektur bez żadnych opłat. Wystarczy kliknąć i przeczytać. Najlepiej opracowane lektury szkolne na portalu 2l.pl. Zapraszamy.

  Kategoria: Nauka i edukacja


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Fundacja AVENHANSEN
  0
  Fundacja AVENHANSEN

  Zastanawiasz się nad darmowymi kursami lub szkoleniami? Szukasz bezpłatnych szkoleń otwartych? Fundacja AVENHANSEN to firma, która oferuje tego typu szkolenia. W naszej bogatej ofercie posiadamy dużą liczbę kursów, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie to, czego szuka. Na naszej stronie internetowej można sprawdzić aktualne szkolenia. Realizujemy kursy w różnych miastach...

  Kategoria: Nauka i edukacja


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Kurs instruktora survivalu
  0
  Kurs instruktora survivalu

  Strona poświęcona jest temu, jak zostać instruktorem survivalu. Opisuje, kto może być instruktorem, jakie warunki należy spełnić, by być przyjętym na kurs instruktorski, w jaki sposób wygląda szkolenie na kursie oraz jakie uprawnienia i dokumenty otrzymujemy po kursie.

  Kategoria: Nauka i edukacja


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • egzamin z kwalifikacji
  0
  egzamin z kwalifikacji

  Oryginalne egzaminy i rozwiązania. Strona umożliwia zarówno uczniom jak i nauczycielom pobranie oryginalnych arkuszy egzaminacyjnych wraz z oryginalnymi kluczami odpowiedzi oraz kryteriami oceniania. Udostępniamy te same dokumenty, które są rozdawane zdającym w czasie egzaminu oraz służą komisji egzaminacyjnej w sprawdzaniu prac. Oferowane zestawy zawierają następujące pliki: Arkusz egzaminacyjny - część...

  Kategoria: Nauka i edukacja


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • kursy i warsztaty dla dzieci łódź
  0
  kursy i warsztaty dla dzieci łódź

  Naszym najważniejszym zadaniem jest sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Zajęcia dla dzieci: Tworzymy idealne warunki do uczenia się przez działanie, przeżywanie, odkrywanie. Animujemy do rozwiązywania problemów z pomocą metod aktywizujących. Wspólnie ćwiczymy wyobraźnię i odwołujemy się do niej. Systematycznie rozszerzamy wiedzę...

  Kategoria: Nauka i edukacja


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0

Ostatnie komentarze w tej kategorii

 • internauta93
  Podręczniki 2015-12-29 20:42:30 Portal epodrecznikiszkolne.pl jest sklepem internetowym, a dokładniej mówiąc księgarnią online, gdzie można nabyć podręczniki i inne książki przydatne w codziennej nauce uczniom różnych placówek oświatowych. Książki są dostarczane przez kuriera za darmo.
 • internauta93
  Nauka pisania 2015-12-29 20:38:40 Wiele dzieci ma problem z rozwijaniem umiejętności pisania i czytania. Braki w tym zakresie mogą bardzo negatywnie odbić się na wynikach w nauce i zniechęcić malca do zdobywania wiedzy. Można im zapobiec korzystając z rozwiązań przedstawionych w serwisie edukacyjnym wyspa.edu.pl
 • internauta93
  Kurs PNF kurs-pnf.eu 2015-12-29 20:37:04 Strona internetowa jest realizacją koncepcji PNF, która dotyczy rehabilitacji osób cierpiących na schorzenia ruchowe. Za pośrednictwem sieci jest prowadzony kurs PNF, który jest swego rodzaju przygotowaniem do przejęcia opieki nad osobami cierpiącymi na wspomniane wyżej choroby.
 • internauta93
  Prawniczy angielski 2015-12-29 20:33:10 Spółka Legal Edge zajmuje się prowadzeniem kursów języka angielskiego dla prawników. Kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania, w tym stacjonarnie oraz za pośrednictwem sieci internetowej. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman