Matematyka - BestKatalog

Katalog Stron

Strony w kategorii Matematyka

 • Porady statystyczne
  0
  Porady statystyczne

  W każdej dobrej pracy magisterskiej trzeba zawrzeć odpowiednio dobrane obliczenia statystyczne. Aby je wykonać trzeba wiedzieć do jakich rodzajów zmiennych wykonujemy jakie analizy. Jeśli występuje problem już na tym etapie, nie ma rady, trzeba poradzić się specjalistów.

  Kategoria: Matematyka


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 3
 • Statystyka matematyczna
  0
  Statystyka matematyczna

  Statystyka jest przedmiotem na wielu kierunkach ekonomicznych jak i socjologicznych i medycznych. Analiza danych statystycznych niezbędna w wykonaniu projektów nastręcza niejednokrotnie trudności ze względu na złożony schemat postępowania w obliczeniach i testach statystycznych. Analiza danych i testowanie hipotez pozwala na wyłonienie z materiału statystycznego wiele wartościowych informacji o danej populacji...

  Kategoria: Matematyka


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Wzory matematyczne
  0
  Wzory matematyczne

  Strona zawiera spis podstawowych wzorów matematycznych. Jest świetnym źródłem do nauki. Strona jest prosta, minimalistyczna z łatwa nawigacja. Pod względem wizualnym zachęca do nauki.

  Kategoria: Matematyka


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 1
 • Uzupełnienie wiedzy przed maturą - kursymaturalne.pl
  0
  Uzupełnienie wiedzy przed maturą - kursymaturalne.pl

  Matura jest jednym z bardzo ważnych egzaminów w życiu, dlatego warto doskonale się do niego nauczyć, głównie jeśli chce się dostać na wymarzony kierunek studiów wyższych. Aby osiągnąć bardzo wysokie wyniki na maturze warto skorzystać z kursów maturalnych. My polecamy te, które wykonuje firma Eukaris. Są to zajęcia, odbywające się...

  Kategoria: Matematyka


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0

Ostatnie komentarze w tej kategorii

 • jasmin
  Wzory matematyczne 2016-10-28 04:56:43 Matematyki nigdy za wiele. Dzięki tej oto stronie zawsze będziemy mieli w zasięgu ręki wszystkie obowiązujące wzory, które niestety z czasem szybko zapominamy,a bez których nie uda nam się rozwiązać matematycznego zadania. Wszystko zabrane w jednym miejscu.Strona rzeczywiście warta polecenia Super.
 • ~maciek
  Porady statystyczne 2016-03-30 09:59:19 Gorąco polecam analizy statystyczne wykonywane przez firmę statystyka.org.pl, są naprawdę super. Polecam!
 • ~jurek
  Porady statystyczne 2013-03-21 19:07:33 Korzystałem z usług. Polecam :-)
 • ~statystyka
  Porady statystyczne 2013-02-10 11:34:13 Polecam obliczenia, które są wykonywane przez specjalistów współpracujących z tą stroną.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman