Podkarpackie - BestKatalog

Katalog Stron

Strony w kategorii Podkarpackie

 • Wetlina
  0
  Wetlina

  Wetlina – jest to wiocha w ojczyźnie Polsce umiejscowiona w okręgu, w powiatku leskim, w gmince Cisna, nad potokiem Wetlina, na graniczce Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym, nad dróżką wojewódzką nr 897. Nazewnictwo miejsca pochodzi od rodzaju wierzby "wetlyny". Wieś stanowiła posiadłość rodziny. W miejscowości umiejscowiony jest rzymskokatolicki...

  Kategoria: Podkarpackie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Domek nad jeziorem
  0
  Domek nad jeziorem

  Wilcza Wola leży w odległości 35 km od Rzeszowa. Zalew Wilcza Wola "Maziarnia" oferuje latem możliwość kąpieli, uprawiania żeglarstwa oraz windsurfingu, zimą zaś bojerów. Dogodne warunki do uprawiania swojego hobby znajdą również amatorzy wędkarstwa. Bogactwem miejscowości jest szata roślinna, w tym zasobne w zwierzynę i runo leśne lasy.

  Kategoria: Podkarpackie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Przedszkole Ecodziecko Rzeszów
  31
  Przedszkole Ecodziecko Rzeszów

  Przedszkole Ecodziecko jest jedynym ekologicznym przedszkolem w Rzeszowie i okolicach. Jeżeli chcesz oddać swoją pociechę w dobre ręce fachowych opiekunów, a przy tym pragniesz by wychowało się zgodnie z poszanowaniem przyrody - Ecodziecko jest idealnym wyborem. Zapraszamy do naszej placówki w Rzeszowie!

  Kategoria: Podkarpackie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 3
 • Rzeszowiaki.pl - serwis o Rzeszowie
  0
  Rzeszowiaki.pl - serwis o Rzeszowie

  Rzeszowiaki to strona poświęcona miastu Rzeszów i jego okolicom. Ma za zadanie ułatwić osobom, które mieszkają w stolicy podkarpacia wyjazd na weekend w ciekawe zakątki naszego regionu.

  Kategoria: Podkarpackie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 3
 • MR Radka - turbosprężarki
  0
  MR Radka - turbosprężarki

  Niebywałe prace naukowe oraz dbałość o środowisko to potężny argument, który każe nam stosować układy turbo w praktyce. Czy zdajesz sobie sprawę że w Europie, po drogach jeździ większość samochodów posiadających turbiny i liczba ta ogromnie rośnie. Wzrost mocy, jaką daje nam w zamian za mniejsze zużycie paliwa to innowacja...

  Kategoria: Podkarpackie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • diagnostyka komputerowa Rzeszów
  0
  diagnostyka komputerowa Rzeszów

  AUTO-TECH to miejsce gdzie Twój samochód zawarkocze na nowo. Firma oferuje naprawę oraz oprogramowanie elektroniki samochodowej. Usługi kierowane są zarówno osób prywatnych, jak również warsztatów samochodowych. Prowadzona jest również naprawa zepsutych modułów w formie wysyłkowej, po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. W zakres usług wchodzą m.in.: - diagnostyka komputerowa - chip tunning...

  Kategoria: Podkarpackie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Auto do ślubu Krosno, Samochód do ślubu, sportowe auta na wesel
  0
  Auto do ślubu Krosno, Samochód do ślubu, sportowe auta na wesel

  Nasza firma świadczy profesjonalne usługi związane z obsługą uroczystości ślubnych i innych imprez okolicznościowych. W ramach naszej oferty proponujemy przyszłym Nowożeńcom wynajem samochodu z marki Subaru. Są to wspaniałe samochody, które upiększą ten jedyny i niezapomniany dzień. Zapewniamy naszym Klientom kierowcę, dekoracje auta oraz możliwość sesji zdjęciowej z samochodem w...

  Kategoria: Podkarpackie


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0

Ostatnie komentarze w tej kategorii

 • gaba_94_
  Przedszkole Ecodziecko Rzeszów 2015-11-24 17:31:00 Okres przedszkolny to jeden z ważniejszych okresów w życiu człowieka. Jako dziecko uczymy się wielu rzeczy, m.in wtedy też kształtuje się u nas wrażliwość i postrzeganie świata. Ważne aby ten czas spędzony był właściwie i odpowiednio, a przedszkole z wykwalifikowaną kadrą z pewnością to zapewnia.
 • gaba_94_
  Rzeszowiaki.pl - serwis o Rzeszowie 2015-11-24 17:02:34 Rzeszów rozwija się niesamowicie dynamicznie, jest to jedno z najszybciej rozwijających się miast wojewódzkich. Nikt nie może zarzucić więc że zostaje z tyłu. Na stronie Rzeszowiaki.pl znajdziesz wiele atrakcji, które są dostępne w Rzeszowie i okolicach. Przeczytaj by wiedzieć więcej.
 • seox
  Rzeszowiaki.pl - serwis o Rzeszowie 2014-09-22 15:22:41 Rzeszów jest stolicą Podkarpacia, można w tym dość dużym, rozwijającym się w bardzo szybkim tempie, polskim mieście, znaleźć całe mnóstwo różnych atrakcji. Od torów gokartowych przez sekcje różnych sztuk walki, taneczne i wiele innych. Warto zobaczyć to miasto!
 • jaclaw
  Przedszkole Ecodziecko Rzeszów 2014-07-11 12:58:07 Strona przedszkola dla dzieci z Rzeszowa. Przedszkole reklamuje się jako ekologiczne, co można rozumieć na wiele sposobów. Po głębszym przyglądnięciu się ofercie faktycznie przedszkole postawiło sobie za cel naukę dzieci jak żyć w zgodzie z przyrodą.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman