Akcje charytatywne - BestKatalog

Katalog Stron

Strony w kategorii Akcje charytatywne

 • Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna
  845
  Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna

  Pajacyk od kilkunastu lat pomaga niedożywionym dzieciom w Polsce. Tymczasem z powodu głodu na świecie co sześć sekund umiera jedno dziecko. Dlatego Pajacyk poszerza obszar swoich działań, by również nieść pomoc głodnym dzieciom w najuboższych regionach świata. Klikając codziennie w brzuszek Pajacyka pomagasz Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Naszą misją...

  Kategoria: Akcje charytatywne


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 16
 • UNICEF Polska
  0
  UNICEF Polska

  Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci – bronimy prawa każdego dziecka do zdrowia, edukacji, równości i ochrony. Zobacz, jak pracujemy na rzecz dzieci w ponad 150 krajach. Przekaż darowiznę - pomóż nam skutecznie nieść pomoc dzieciom! UNICEF jest w całości finansowany z dobrowolnych składek darczyńców. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego.

  Kategoria: Akcje charytatywne


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0
 • Poomoc.pl - Kliknij i pomóż
  707
  Poomoc.pl - Kliknij i pomóż

  Poomoc.pl to portal realizujący akcje własne wsparcia oraz promujący polskie programy typu "klikaj i pomagaj". Witryna powstała w 2009 roku i skupia na swojej głównej stronie pomocowe programy charytatywne typu „klikaj i pomagaj”. Dodatkowym atutem portalu jest wyszukiwarka Google, dzięki niej można śmiało ustawić Poomoc.pl jako stronę startową. Pomaga to...

  Kategoria: Akcje charytatywne


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 9
 • Pomagamy Agnieszce! 1 procent dla Szasty
  61
  Pomagamy Agnieszce! 1 procent dla Szasty

  Agnieszka Szozda "Szasta" tuż po maturze została potrącona przez samochód. Doznała uszkodzenia mózgu. 1 procent podatku pomaga jej w rehabilitacji. W maju 2007 roku Agnieszka zdała maturę. Piękna, zdrowa, zdolna dziewczyna, dusza towarzystwa. Miała w planach studia, bardzo chciała iść na politologię. I nadszedł dzień 13 czerwca. Jechała do domu...

  Kategoria: Akcje charytatywne


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 1

Ostatnie komentarze w tej kategorii

 • unimar
  Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna 2015-12-01 10:40:41 Pomagajmy i klikajmy! Na stronie www.pajacyk.pl można kliknąć w brzuszek Pajacyka, pomagając głodnym i niedożywionym - najlepiej codziennie. Tutaj każdy grosz się liczy. Można też wpłacić dowolną gotówkę. Klikamy i pomagamy!
 • mawielobob
  Poomoc.pl - Kliknij i pomóż 2015-05-13 10:06:51 Strona ta to wygodny agregat dla internetowego "pomagacza". Znajdują się tam kolejno miejsca, w które należy kliknąć, aby sponsorzy wpłacili niewielką sumę (dlatego ważne, aby klikało jak najwięcej osób) na konto potrzebujących. Zaczynając od słynnego Pajacyka... nie musimy na nim kończyć!
 • qbard
  Poomoc.pl - Kliknij i pomóż 2015-05-05 10:59:55 Takie strony warto promować. Pomoc za jeden klik a klikać możemy codziennie. Na tej stronie jest sporo programów charytatywnych, pomagamy ludziom i zwierzętom. Nas nic to nie kosztuje więc pomagajmy.
 • mawielobob
  Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna 2015-03-02 17:51:08 Dodać jeszcze warto, że obecnie Pajacyk ma bardzo ładną stronę internetową i chociaż karmi głodne dziecięce brzuszki od lat według tej samej idei, to fajnie sobie popatrzeć na nowoczesny design. Pomagajmy i klikajmy!

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman