Snowboard - BestKatalog

Katalog Stron

Strony w kategorii Snowboard

 • Wszystko o snowboardzie - Snowboardzik.com.pl
  0
  Wszystko o snowboardzie - Snowboardzik.com.pl

  Snowboard to piękny zimowy sport. Jeżeli jesteś nim zafascynowany podobnie jak autor tej strony - wejdź już teraz na snowboardzik.com.pl i przeczytaj o technikach jazdy, wyposażeniu, sprzęcie i najlepszych snowboardzistach świata.

  Kategoria: Snowboard


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 2
 • snowboard sklep boardroom.pl
  0
  snowboard sklep boardroom.pl

  Ciekawą ofertę asortymentową dla ludzi pragnących nabyć sprzęt lub dodatki do snowboardu, przygotowała firma Boardroom. Sklep stacjonarny, będący jednocześnie siedzibą firmy, został zlokalizowany w stolicy. Przygotowaliśmy dla klientów szeroką propozycję produktową. Sprawia to, że mamy zapewnienie, że każdy znajdzie w naszej propozycji najlepiej dopasowany produkt do określonych potrzeb. Posiadamy długoletnie...

  Kategoria: Snowboard


  Ocena: Ocena użytkowników: Komentarzy: 0

Ostatnie komentarze w tej kategorii

 • gaba_94_
  Wszystko o snowboardzie - Snowboardzik.com.pl 2015-11-22 22:44:33 Jeździsz na nartach? A może właśnie bardziej lubisz snowboard i chciałbyś dowiedzieć się jeszcze czegoś o tym sporcie? Zaglądnij więc na stronę poświęconą snowboardowi, a przeczytasz tam o sprzęcie i technikach jazdy, a także zapoznasz się z sylwetkami popularnych snowboardzistów.
 • seox
  Wszystko o snowboardzie - Snowboardzik.com.pl 2014-07-10 15:24:30 Snowboard to prawdziwie piękny zimowy sport. Jazda na desce w mojej opinii jest dużo przyjemniejsza niż na nartach. Przede wszystkim jedzie się dużo stabilniej. Wszyscy fani snowboardu znajdą coś ciekawego na tej stronie, a szczególnie początkujący.

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman