Dodaj Stronę - BestKatalog

Katalog Stron

Wypełnij formularz

Adres strony:

Wpisz adres strony, którą chcesz dodać. Możesz wpisać adres z http:// lub bez.

/70
Kategoria:
Tytuł strony:

Wpisz tytuł strony. Nie wpisuj tutaj słów kluczowych. Tytuł strony powinien być krótki i jak najlepiej opisywać Twoją stronę.

/70
Tagi:

Tagi to słowa i krótkie frazy, których mogą używać internauci szukający Twojej strony. Poszczególne tagi oddzielaj przecinkami i nie powtarzaj ich.

/150
Opis:

Napisz kilka zdań opisujących Twoją stronę. Opis musi być poprawny gramatycznie i ortograficznie. Unikaj języka promocyjnego i reklamowego. Nie wpisuj tutaj listy słów kluczowych. Nie pisz używając samych DUŻYCH LITER. Niestaranny lub bezsensowny opis może być powodem odrzucenia zgłoszenia strony.

/1000
Link tekstowy:
Link graficzny:
Katalog Stron
Link zwrotny:

Tutaj podaj link do miejsca, w którym znajduje się link do naszego katalogu. Link zwrotny powinien być umieszczony na Twojej stronie zanim dodasz wpis do katalogu. Dodanie linku zwrotnego nie jest obowiązkowe ale może zadecydować o dodaniu strony do katalogu. Link nie musi byc umieszczony na stronie głównej. Ważne, aby znajdował się w obrębie dodawanej domeny. Masz do wyboru dwie wersje linku - graficzny oraz tekstowy. Tylko od Ciebie zależy, który z nich jest bardziej odpowiedni dla Twojej strony.

E-mail:

Podaj swój adres e-mail, na który wyślemy informację o tym czy strona została zaakceptowana i dodana do naszego katalogu. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, będziesz mógł później edytować swoją stronę używając podanego adresu e-mail.

/80

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman