Sprawdź PageRank - BestKatalog

Sprawdź PageRank, Alexa Rank, backlinks, page authority i inne statystyki SEO
Adres strony:

Chcesz wskaźnik pagerank na swoją stronę?
Wpisz adres strony, a oprócz statystyk system wygeneruje również kod wskaźnika.

Krótkie definicje SEO

PageRank jest współczynnikiem wykorzystywanym przez wyszukiwarkę Google. Określa wartość strony internetowej według subiektywnych obliczeń algorytmu wyszukiwarki internetowej Google. Szczegóły kryteriów branych pod uwagę przez algorytm obliczający PageRank nie są znane. Strony o wysokim współczynniku PageRank mają wyższą zdolność do przekazywania wysokiej wartości PageRank innym stronom, do których się odnoszą. Linki wychodzące ze stron o wysokiej wartości PageRank mają większe znaczenie na pozycjonowanie nią linki ze stron uznawanych przez Google za mało wartościowe. Parametr PageRank jest aktualizowany co kilka miesięcy. Wskaźnik PageRank przedstawiany jest jako wartość liczbowa w przedziale od 0 do 10.

Alexa rank to wskaźnik pokazujący ruch, jaki generują dane strony, a uzyskiwane informacje mówią o tym ile użytkowników odwiedza dany serwis oraz ile stron tego serwisu przeglądają. W przeciwieństwie do Pagerank, wskaźnik Alexa im jest mniejszy tym bardziej wartościowy. Alexa Rank mierzy się dla całych domen, co jest wielką wadą tego wskaźnika.

Link zwrotny (backlink) nazywany również linkiem przychodzącym. Oznacza odnośnik kierujący do danej witryny internetowej, zamieszczony w obrębie innej strony. Im więcej linków tym lepiej. Jednak oprócz ilości duże znaczenie ma jakość backlinków. Przy pozycjonowaniu należy unikać linków przychodzących ze stron o wątpliwej reputacji, czyli takich, których treść może zostać potraktowana przez wyszukiwarkę jako spam lub takich, które nie posiadają żadnej wartości merytorycznej dla użytkownika.

Page Authority jest wskaźnikiem wyliczanym na podstawie jakości linków przychodzących, mierzonym w skali od 1 do 100. Dla Page Authority ważne jest, w którym miejscu na stronie znajduje się odnośnik, czy są np. w stopce lub w tekście związanym z tematyką strony. Ważne jest, aby linki nie prowadziły tylko do strony głównej, lecz do jak największej liczby podstron serwisu.

MozRank reprezentuje wskaźnik popularności linków do strony. Przedstawia ważność danej strony w Internecie. Strony zwiększają MozRank poprzez zdobywanie linków z innych stron. Im większa jest jakość zdobywanych linków tym większy wskaźnik MozRank. Przedstawia się go jako wartość logarytmiczną pomiędzy 0 a 10.

Ostatnio sprawdzane strony

e-nawigator.pl

PageRank Global rank: 1,083,376
Google links: 3290
Alexa links: 70
PageRank: 0top24.pl

PageRank Global rank: 1,495,810
Google links: 0
Alexa links: 121
PageRank: 0dodaj-firme.com.pl

PageRank Global rank: 1,148,893
Google links: 2
Alexa links: 353
PageRank: 0gaper.pl

PageRank Global rank: 1,476,571
Google links: 7196
Alexa links: 323
PageRank: 0SAAP.pl

PageRank Global rank: 1,160,334
Google links: 1
Alexa links: 359
PageRank: 0O-NK.pl

PageRank Global rank: 1,787,227
Google links: 1020
Alexa links: 321
PageRank: 0Katalog-jarmi.pl

PageRank Global rank: 1,277,098
Google links: 314
Alexa links: 330
PageRank: 0Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman