Onet.pl - portal internetowy

Onet.pl - portal internetowy

Onet.pl - portal internetowy

Ocena BestKatalog: rewelacyjna strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 19)Adres: http://www.onet.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Największy i najpopularniejszy polski portal internetowy. Wiele serwisów tematycznych, katalog stron, wyszukiwarka. Wiadomości z kraju i ze świata; biznes, sport, rozrywka i pogoda. Sprawdź pocztę, bloguj, czatuj i umawiaj się na randki.

Tagi: newsy, wyszukiwarka, katalog, nowości, gospodarka, waluty, aktualności, kartki internetowe, biznes, pogoda, prasa

Kategoria: Portale internetowe

Ilość Best: 0

Komentarze (5)

  • gaba_94_ gaba_94_ - 24-11-2015 15:21

    Onet to chyba największy informacyjny portal internetowy w polskim internecie. Celowo nie piszę "Polski portal internetowy" ponieważ onet niestety nie jest naszą firmą. Na ich stronie możemy znaleźć informacje ogólne, sportowe, biznesowe i wiele innych. Są także serwisy typowo dla kobiet.

  • eugeniusz eugeniusz - 28-01-2014 18:05

    Największy portal, w którym często czytam najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, oglądam aktualną prognozę pogody i sprawdzam kursy walut, kiedy najkorzystniej wymienię euro na złotówki :)

  • mawielobob mawielobob - 13-11-2013 09:57

    Kiedy szukam jakiś informacji z kraju i ze świata, zawsze włączam onet. Kiedy szukam prognozy pogody - również. Onet to także dobra wyszukiwarka stron oraz doskonały katalog stron internetowych - jeden z tych, do których warto dodać swoją stronę www.

  • keraj89 keraj89 - 06-10-2013 14:42

    Strona została uruchomiona 2 czerwca 1996 roku. Portal początkowo nosił nazwę OptimusNet, jednakże wtedy trudno nazywać go było portalem, był raczej katalogiem stron www. W 1997 roku Onet.pl zaczął nabierać charakteru informacyjnego. Teraz jest to jeden z największych polskich portali internetowych.

  • ~robert ~robert - 13-04-2012 17:50

    Najlepszy portal. Inne zostawia daleko w tyle.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
  • Twoja Pogoda - portal pogodowy Pogoda w Polsce oraz pogoda w Europie i na świecie. Aktualne wiadomości pogodowe, ostrzeżenia, prognoza na lato, galerie zdjęć, encyklopedia.... (Pogoda)
  • Mapa Polski - Szukacz mapowy Targeo Mapa Polski - mapa internetowa z adresami i wyznaczaniem trasy do celu - najdokładniejszy szukacz mapowy. Targeo to platforma technologiczna... (Mapy)
  • Filmweb - filmy takie jak Ty! Filmweb.pl - Filmy takie jak Ty to największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy. Największa baza filmów, seriali i aktorów,... (Kino i film)
  • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
google 551 msn 46 yahoo 228

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman