Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów

Ocena BestKatalog: bardzo dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.logito.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: LOGITO jako autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie dla administracji umożliwiające skuteczną elektroniczną wymianę dokumentów w firmie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procedur zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. Za sprawą LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do ważnych dokumentów i nie muszą nadaremnie obciążać sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie wszelkich spraw związanych z wypełnianiem dokumentów czy uzyskiwaniem dostępu do nich samodzielnie, co stanowi niewątpliwie uproszczenie i przyspieszenie pracy dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz również do bazy pracowników oraz niezbędnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy mailowe itd. LOGITO daje więc także gwarancję dostępu do informacji związanych z daną firmą. Ponadto pozwala na przechowywanie danych oraz umożliwia szybki dostęp do nich.

Tagi: obieg dokumentów, workflow, elektroniczne dokumenty, dokumenty w urzędzie, dokumenty w przedsiębiorstwie, dokumenty w firmie, administracja

Kategoria: Oprogramowanie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Elektroniczny obieg dokumentów". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
  • ExchangeBlog Blog poświęcony technologii Microsoft Exchange. Wszystko o Microsoft Exchange 2013, Exchange 2010, Exchange 2007. Na blogu znajdziesz newsy, artykuły, porady,... (Blogi)
  • Niszczenie dokumentów Poznań Najważniejszym celem przedsiębiorstwa Mareks jest niszczenie dokumentów. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie niszczenie dokumentów, które odbywa się na maszynach 4... (Niszczenie dokumentów)
  • obieg dokumentów finansowych Usługi dla budownictwa - projektowanie, kosztorysowanie, prowadzenie nadzoru autorskiego oraz inwestorskiego, a także kierowanie robotami budowlanymi. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej... (Usługi)
  • Elektroniczny system obsługi klienta Base System specjalizuje się w produkcji elektronicznego systemu obsługi klienta, który umożliwia zarządzanie budynkiem, rozliczanie i biletowanie, a także rezerwacje... (Artykuły dla firm)
google 160 msn 0 yahoo 114

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman