Budujemy, remontujemy, urządzamy!

Budujemy, remontujemy, urządzamy!

Budujemy, remontujemy, urządzamy!

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 5)Adres: http://www.budownictwo.czyrnek.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Postępowy blog budownictwo.czyrnek.pl jest pełen wskazówek jak poradzić sobie w trakcie remontu naszego mieszkania lub domu. Dowiemy się jakie sztuczki zastosować aby nasze cztery kąty spełniały oczekiwania, było przytulnie i właśnie takie jakie sobie wymarzyliśmy dzięki odpowiednim meblom oraz dodatkom. Jednak wnętrza to nie jedyne pole zainteresowania, znajdziemy także porady o tym jak urządzić ogród czy podjazd. Na stronie znajdują się także bezpośrednie odnośniki do witryn producentów abyśmy mogli, po zapoznaniu się z poradami, szybko wcielić nasze plany w życie.

Tagi: budownictwo, wystrój wnętrz, kostka brukowa, design, drzwi przesuwne

Kategoria: Budownictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • mawielobob mawielobob - 14-02-2015 22:29

  Blog wygląda ładnie, jest zadbany i zawiera już trochę treści (nadal przybywa 1 artykuł w miesiącu). Trudno jednak poruszać się w treści, gdyż szablon zamiast tytułów zawiera obrazki (dopiero trzeba najechać myszką) co jest nieco denerwujące. Wśród tematów budowlanych kostka brukowa dominuje.

 • unimar unimar - 18-10-2014 11:17

  Nie polecam postępowego bloga budownictwo.czyrnek.pl, bo wśród wpisów, które autor dodawał raz w miesiącu, "wskazówek jak poradzić sobie w trakcie remontu naszego mieszkania lub domu" jest tyle co kot napłakał, za to dużo lania wody. (np. "Krawężniki – jeden z najbardziej codzienny przedmiotów").

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Republika WWW - portal webmasterów Republika WWW w Onet.pl - miejsce na twoją stronę internetową oraz narzędzia do tworzenia stron WWW.... (Tworzenie stron WWW)
 • Grupa e-budownictwo.pl Wydawnictwo obecne jest na rynku medialnym od 2001 roku. Już w pierwszych latach swojej działalności zdobyło silną pozycję na rynku... (Budownictwo)
 • Instytut Wzornictwa Przemysłowego Instytut Wzornictwa Przemysłowego zajmuje się doradztwem w zakresie strategii i zarządzania wzornictwem, przygotowania i wdrożenia nowych produktów, projektami edukacyjnymi.... (Przemysł)
 • Firma budowlana Nowy Sącz Zakład Budownictwa Ogólnego został założony, a później rozbudowany przez jej owczesnego właściciela Józefa Świerczka- mistrza budowlanego. Firma za jakość swoich... (Budownictwo)
 • Firmy budowlane Serwis budoskop.pl poświęcony jest tematyce budowlano - wykończeniowej. Odnaleźć tutaj można wykaz zaufanych firm produkujących i prowadzących dystrybucję materiałów budowlanych.... (Bazy firm)
google 272 msn 0 yahoo 142

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman