Suplementy UK

Suplementy UK

Suplementy UK

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.iapteka.co.uk (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Iapteka sprzedaje w szczególności na rynku angielskim, dostosowując posiadany asortyment do zapotrzebowania ludzi, oferuje medykamenty oraz artykuły kosmetyczne jakie można przyuważyć w aptekach w Polsce. Dzięki takiej polityce, firma kusi w większości polaków, wcielając główne założenia marketingowe sklepu.

Tagi: kosmetyki, suplementy, apteka internetowa, apteka

Kategoria: Apteki

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 10:47

    iApteka zajmuje się dystrybucją preparatów na rynku angielskim. W serwisie znajdziemy pełną gamę oferowanych towarów, w tym kosmetycznych artykułów oraz leków i suplementów diety dostępnych w polskich aptekach. Strona internetowa posiada formę sklepu online.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Szafa.pl – Uwolnij swoje ciuchy Szafa.pl - Pokaż swoją szafę, wymieniaj się i sprzedawaj ciuchy, dyskutuj o modzie oraz nowych trendach. Zaprezentuj swoje stylizacje.... (Moda)
  • Dbam o Zdrowie Portal Dbam o Zdrowie www.doz.pl to największy i najnowocześniejszy polski portal o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej... (Apteki internetowe)
  • Wysokie Obcasy Wysokie Obcasy - serwis sobotniego dodatku do Gazety Wyborczej. Portrety kobiet, styl życia, zdrowie i uroda, seks, czyli to wszystko... (Kobiety)
  • iWoman.pl | portal dla kobiet iWoman.pl - pierwszy polski portal stworzony z myślą o kobietach. Najnowsze informacje dot. ważnych dla kobiet spraw, inspirujące historie kobiet,... (Kobiety)
  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
google 358 msn 6 yahoo 120

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman