Firma Almatex

Firma Almatex

Firma Almatex

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.8/5 (ocen: 4)Adres: http://www.almatex.com.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma Almatex jest producentem konstrukcji aluminiowych od 1998 roku. Cechujemy się szerokim doświadczeniem i indywidualnym nastawieniem do klienta. Korzystamy z nowoczesnych systemów, a do poszczególnych projektów chcemy dobrać idealnie przystosowane rozwiązanie. Naszą pasją są ogrody zimowe, dzięki którym mogą Państwo rozkoszować się zielenią przez cały rok. Oprócz tego w ofercie są różne konstrukcje stolarskie wykonane z aluminium oraz materiałów uzupełniających, m.in. witryny sklepowe, fasady, a oprócz tego okna i drzwi wykonane z aluminium. Budulce, przez nas wykorzystywane, mają wszystkie pozwolenia i certyfikaty. Naszym celem jest zadowolenie konsumenta. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną propozycją, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Tagi: ogrody zimowe, fasady, aluminiowe

Kategoria: Artykuły dla ogrodu

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Firma Almatex". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Firma szkoleniowa Ideą drużyny ekspertów lidera treningowo-doradczego jest zmaksymalizowanie efektywności w strukturach przedsiębiorstwa przez kształtowanie kompetencji indywidualnych oraz pogłębianie informacji branżowych. Szkolenia... (Kursy i szkolenia)
  • Firma budowlana Nowy Sącz Zakład Budownictwa Ogólnego został założony, a później rozbudowany przez jej owczesnego właściciela Józefa Świerczka- mistrza budowlanego. Firma za jakość swoich... (Budownictwo)
  • Firma sprzątająca Schludność i higiena w pracy to składniki na które w bieżących latach wszyscy zwracamy ogromną atencję, bowiem nikt z nas... (Sprzątanie)
  • Rolety kasetowe Warszawa Mająca swoją siedzibę w Warszawie firma Moreno, to godny polecenia dystrybutor rolet i żaluzji. Kontrahenci z Warszawy, jak też z... (Artykuły dla domu)
  • Firma remontowo budowlana Poznań Luboński Nasza oferta obejmuje kompleksową adaptację, aranżację oraz wykończenia wnętrz, a także usługi remontowe. Usługi budowlane: prace fundamentowe, murowanie, wykonanie tynków,... (Budownictwo)
google 190 msn 6 yahoo 56

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman