Kuracja cytrynowa

Kuracja cytrynowa

Kuracja cytrynowa

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.kuracjacytrynowa.wordpress.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Chcesz poczuć się zdrowszy? Rozpocznij kurację opracowaną przez Michała Tombaka. Grono osób ma obawy jak dowiaduje się, że ma wypić 200 sztuk cytryn. Ale przecież bez najmniejszej trudności wypijamy litr soku z marchwi czy grejpfruta. Dieta cytrynowa oczyszcza organizm z kwasu moczowego i radzi się zastosowanie diety na przykład podczas następujących schorzeniach: podagra, anemia, nadwaga, choroby wątroby. Dieta Michała Tombaka to najlepszy sposób na wyzbycie się szkodliwych substancji z ciała.

Tagi: dieta cytrynowa forum, Michał Tombak przepisy, uleczyć nieuleczalne, Michał Tombak

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 779

Komentarze (3)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 10:57

    Blog tematyczny jest poświęcony kuracji cytrynowej. Pomijając ciekawą szatę graficzną i treść warto przed rozpoczęciem wspomnianej kuracji upewnić się, że nie występują żadne przeciwwskazania. Nastolatki, kobiety w ciąży i w okresie laktacji nie powinny potraktować strony jako sposobu na życie.

  • anika anika - 01-09-2015 23:39

    Zamiast faszerować się tonami leków zawierających czystą chemię, warto skłonić się na kurację opartą na bazie cytryn. To z nich płynie dobrodziejstwo dla naszego organizmu. W dobie "leków na wszystko" mało kto po prostu wie, jak wartościowe jest leczenie przy pomocy naturalnych, sprawdzonych metod.

  • ~mirek ~mirek - 14-12-2014 11:15

    Bardzo ciekawa kuracja. Chyba sam będę musiał ją wypróbować.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 302 msn 10 yahoo 164

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman