Praca za granicą

Praca za granicą

Praca za granicą

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.tnsgroup.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Na stronie Agencji Pośrednictwa Pracy T&S Group zamieściliśmy internetowy formularz rejestracyjny, który pomoże Państwo postawić pierwszy krok na drodze do pracy za granicą. Nasza agencja trudni się organizowaniem wyjazdów do pracy w Holandii. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pracowników z całej Polski!

Tagi: praca za granicą, praca w Holandii

Kategoria: Praca

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • anika anika - 14-10-2015 11:54

    Czujesz się niedoceniany przez obecnego pracodawcę? Masz już dość ganiania za pracą, by starczyło ci pieniędzy od pierwszego do pierwszego? Spróbuj pracy za granicą, a dokładnie w Holandii. Niczym nie ryzykujesz, gdyż "Agencja Pośrednictwa Pracy T&S Group" pomoże dokonać ci wszystkim formalności.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Pracuj.pl Oferty pracy na Pracuj.pl - praca dla specjalistów i menedżerów; w Polsce i za granicą. Wzory pism: podanie o pracę,... (Praca)
  • PRACA - oferty pracy, praca za granicą - GazetaPraca.pl Praca w GazetaPraca.pl - to aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Ogłoszenia, poradniki, narzędzia i forum o pracy... (Praca)
  • Oferty pracy - Kariera.pl Wytyczymy Twoją ścieżkę kariery. Oferty pracy oraz katalog ofert. Praca w Polsce i za granicą. Kierunki studiów, szkolenia. Profesjonalne pisanie... (Praca)
  • Praca Sochaczew Jesteś mieszkańcem Sochaczewa lub jego najbliższych okolic? Szukasz mieszkania? szukasz samochodu? Czy może swojej drugiej połówki? To wszystko znajdziesz na... (Ogłoszenia)
  • Praca Płońsk ePlonski.pl - to zupełnie nowy portal ogłoszeniowy w powiecie Płońskim. Posiadasz coś do sprzedania a nie chcesz wydawać pieniążków mimo... (Ogłoszenia)
google 230 msn 2 yahoo 108

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman