Przedszkole Ecodziecko Rzeszów

Przedszkole Ecodziecko Rzeszów

Przedszkole Ecodziecko Rzeszów

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.6/5 (ocen: 13)Adres: http://ecodziecko.rzeszow.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Przedszkole Ecodziecko jest jedynym ekologicznym przedszkolem w Rzeszowie i okolicach. Jeżeli chcesz oddać swoją pociechę w dobre ręce fachowych opiekunów, a przy tym pragniesz by wychowało się zgodnie z poszanowaniem przyrody - Ecodziecko jest idealnym wyborem. Zapraszamy do naszej placówki w Rzeszowie!

Tagi: przedszkole, Rzeszów

Kategoria: Podkarpackie

Ilość Best: 31

Komentarze (3)

  • gaba_94_ gaba_94_ - 24-11-2015 17:31

    Okres przedszkolny to jeden z ważniejszych okresów w życiu człowieka. Jako dziecko uczymy się wielu rzeczy, m.in wtedy też kształtuje się u nas wrażliwość i postrzeganie świata. Ważne aby ten czas spędzony był właściwie i odpowiednio, a przedszkole z wykwalifikowaną kadrą z pewnością to zapewnia.

  • jaclaw jaclaw - 11-07-2014 12:58

    Strona przedszkola dla dzieci z Rzeszowa. Przedszkole reklamuje się jako ekologiczne, co można rozumieć na wiele sposobów. Po głębszym przyglądnięciu się ofercie faktycznie przedszkole postawiło sobie za cel naukę dzieci jak żyć w zgodzie z przyrodą.

  • seox seox - 15-04-2014 14:01

    Przedszkole ekologiczne to swego rodzaju rzadkość wśród placówek przedszkolnych. Ciekawą sprawą jest więc oferta przedszkola Ecodziecko z Rzeszowa. Strona wygląda zachęcająco i wzbudza zaufanie, myślę więc że przedszkole będzie również dobrą ostoją dla dzieci.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 246 msn 2 yahoo 142

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman