Medytacja tylko na Wyciszalnia.pl

Medytacja tylko na Wyciszalnia.pl

Medytacja tylko na Wyciszalnia.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.4/5 (ocen: 12)Adres: http://wyciszalnia.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Na wyciszalnia.pl dowiesz się wszystkiego o metodzie medytacji. Z nami nauczysz się medytować oraz dowiesz się o spotkaniach osób zainteresowanych tą metodą relaksu w Twojej okolicy. Wejdź już teraz na Wyciszalnię i wycisz się medytując razem z nami!

Tagi: medytacja, jak medytować

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 30

Komentarze (7)

 • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 11:03

  Medytacja jest sposobem na wyciszenie organizmu. Tej tematyce został poświęcony portal. Serwis o ciekawej szacie graficznej i rzetelnej treści może dostarczyć wartościowych informacji o metodach radzenia sobie ze stresem, który jest obecnie jednym z głównych wrogów człowieka.

 • gaba_94_ gaba_94_ - 24-11-2015 17:33

  Wyciszalnia kojarzy się z relaksem i oderwaniem od tego co przyziemne. Taka właśnie jest idea firmy, która zajmuje się medytacją. Na stronie wyciszalni znajdziesz także wiele informacji o spotkaniach i warsztatach dla medytujących, a także informacje kontaktowe, które pomogą w kontakcie osobistym.

 • jasmin jasmin - 14-11-2015 22:49

  Super strona! Pełna pomysłów, jak uciec od chaosu i stresu. Już sama nazwa "wyciszalnia" wnosi bardzo dużo pozytywnej energii. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych informacji. Na uwagę zasługują także liczne sentencje, które stanowią niejako sedno duchowego rozwoju jednostki. Gorąco polecam!

 • anika anika - 22-09-2015 23:54

  Nie szukaj straconego czasu. Zrezygnuj z ciągłej gonitwy i pozwól sobie na odrobinę luksusu w postaci relaksu dla ciała i ducha. Pozwól sobie na medytację. Na początek musisz się jej nauczyć, by w końcu móc cieszyć się jej efektami. Medytuj tak często, jak to tylko możliwie. To antidotum na wszystko

 • jaclaw jaclaw - 11-07-2014 12:56

  W dzisiejszym świecie goniącym za pieniądzem często można stracić głowę i poczucie jakiegokolwiek czasu. Pędząc często nie ma chwili na wytchnienie, jednak warto uświadomić sobie ten problem i spróbować czegoś innego. Tym czymś może być medytacja. Jeżeli chcesz spróbować wejdź na tę stronę.

 • seox seox - 15-04-2014 14:00

  Medytacja to doskonała metoda relaksu dla duszy i ciała. Szczególnie w dzisiejszym świecie, gdzie panuje pośpiech i stres - warto się nią zainteresować. Strona wygląda na wykonaną profesjonalnie i wzbudza zaufanie. Myślę, że warto ją odwiedzić jeżeli chcemy dowiedzieć się jak medytować.

 • mawielobob mawielobob - 03-02-2014 14:47

  Medytacja (według badań) między innymi odmładza umysł i zwiększa zdolności do koncentracji. Wyciszalnia.pl to interesujący pomysł zgrupowania pewnych treścii właśnie o medytowaniu. Znajdziesz tam kilka rzeczowych informacji oraz daty i miejsca najbliższych kursów.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 172 msn 2 yahoo 146

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman