Kabiny prysznicowe AquaComfort

Kabiny prysznicowe AquaComfort

Kabiny prysznicowe AquaComfort

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.0/5 (ocen: 9)Adres: http://www.acomfort.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Kabiny prysznicowe produkowane przez firmę AquaComfort charakteryzują się dbałością o szczegóły oraz wysoką jakością wykonania. Wszystkie półprodukty i podzespoły użyte podczas procesu produkcji kabin są najwyższej jakości. Posiadamy różne typy brodzików, płytkie i głębokie. Kabiny są symetryczne lub asymetryczne. Po więcej szczegółów zapraszamy do nas!

Tagi: kabiny prysznicowe, aquacomfort

Kategoria: Wyposażenie łazienek

Ilość Best: 35

Komentarze (3)

  • gaba_94_ gaba_94_ - 24-11-2015 17:29

    Kabiny prysznicowe są niezastąpione w przypadku, gdy mamy mało miejsca w bloku lub mieszkaniu i nie ma gdzie postawić wanny w łazience. Jeśli także mamy nawyk brania prysznicu zamiast kąpieli to kabina będzie idealna. Producent posiada wiele różnych modeli w przystępnych cenach.

  • jaclaw jaclaw - 11-07-2014 12:38

    Aquacomfort - Polska firma produkująca kabiny prysznicowe, brodziki oraz zajmująca się sprzedażą rolek do kabin oraz różnych innych akcesoriów. Na stronie możemy zobaczyć fajną mapkę, w których regionach Polski kupimy produkty tej firmy.

  • seox seox - 15-04-2014 14:03

    Wydawać by się mogło że w dzisiejszych czasach produkcja przeniesiona została do Chin i wszystko pochodzi już stamtąd. Jednak rzeczywistość jest inna, nawet kabiny prysznicowe mogą być produkowane w Polsce. Dobrym przykładem może być firma Aquacomfort, produkująca różne wersje kabin.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 174 msn 6 yahoo 142

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman