Chamski humor

Chamski humor

Chamski humor

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://www.chamskie.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Śmiech to integralna cecha ludzka, odróżnia go z pośród stworzeń pojawiających się na naszej planecie. Towarzyszy nam codziennie, posiadając znaczący wpływ na właściwe działanie mózgu. Z reguły nie ma większego wymiaru to z czego się śmiejemy, czy to jest chamski kawał, czy świński dowcip, chodzi właśnie o to by robić to jak najczęściej. I tu zjawia się serwis chamskie.pl, który w raczej bezpośredni sposób, podaje nam rozmaitego rodzaju żarciki, w niezobowiązujący sposób działając na nasze samopoczucie. Dlatego nie chodź z nosem zwieszonym na kwintę, przetestuj chamskie.pl i stwierdź że w łatwy sposób da się spowodować żeby było wesoło.

Tagi: żarty, kowały, dowcipy, śmieszne obrazki

Kategoria: Humor

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

 • mada mada - 07-02-2014 23:51

  "Stwierdzam, że w łatwy sposób da się spowodować żeby było wesoło" bez testowania strony chamskie.pl. Już sam tytuł mnie zniechęca i wcale nie chodzę z nosem zwieszonym na kwintę, a chamstwa zwyczajnie nie lubię (nawet podobno śmiesznego) i nie chce mi się już o tym gadać.

 • mawielobob mawielobob - 04-02-2014 13:40

  Z całą pewnością chamski humor ;)... Strona zawiera obrazki, podobne do demotywatorów. Warto na chwilę zaglądnąć i oderwać się, ale trudno wytrzymać dłużej, kiedy nie jest się koneserem.

 • eugeniusz eugeniusz - 01-02-2014 22:51

  Strona dla osób pełnoletnich. Wpisy na witrynie zawierają przekleństwa, co nie wszystkim może się spodobać. Poza tym w tytułach obrazków brak polskich znaków typu ą,ę,ł itd.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Demotywatory.pl Strona zawierająca zbiór demotywatorów, czyli obrazków z demotywującymi lub motywującymi podpisami. Użytkownicy mogą zgłaszać, oceniać i komentować obrazki. Demotywatory.pl –... (Humor)
 • Joe Monster.org - Probably The Best Page In The Universe Niecodziennik Satyryczno Prowokujący. Humor ekskluzywny. Ponad 81 000 mocnych fotek, 18 000 gorących filmików i gier, setki fajnych ludzi. Uwaga!... (Humor)
 • Zluzuj.pl - zabójcza dawka dobrego humoru! Zluzuj.pl to mocna dawka dobrego humoru. Tysiące filmów i obrazków dodawanych przez uzytkowników.... (Humor)
 • Satyr.pl Zobacz śmieszne filmy i zdjęcia. Satyr.pl to również śmieszne mp3 i dowcipy. Jeśli możesz polecić innym śmieszny filmy czy też... (Humor)
 • Alejaja.pl Potężny zbiór śmiesznych filmików, śmiesznych mp3. Humor w najlepszym wydaniu. Dowcipy i kawały oraz śmieszne sms, zagraj w najlepsze gry... (Humor)
google 178 msn 14 yahoo 116

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman