Prawniczy angielski

Prawniczy angielski

Prawniczy angielski

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.legaledge.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Firma Legal Edge oferuje profesjonalnie przygotowane kursy prawniczego języka angielskiego. Dostępnych jest kilka poziomów zaawansowania. Firma oferuje zarówno kursy stacjonarne, jak i kursy on-line. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Tagi: prawniczy angielski, angielski dla prawników, legal english

Kategoria: Nauka i edukacja

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 20:33

    Spółka Legal Edge zajmuje się prowadzeniem kursów języka angielskiego dla prawników. Kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania, w tym stacjonarnie oraz za pośrednictwem sieci internetowej. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Nauka angielskiego online English Language Courses z Wrocławia to wysokiej klasy firma oferująca kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego w tej firmie to idealny... (Kursy i szkolenia)
  • Kolonie z angielskim Zaplanuj wakacje swojemu maluchowi z firmą Kogis. Kogis jest jednostką jakiej zamysłem jest zagwarantowanie dzieciakom nie tylko wspaniałej zabawy w... (Biura podrózy)
  • Tłumaczenia angielski Co powoduje, że firma i-english nie jest zwykłą firmą prowadzącą tłumaczenia z języka angielskiego? Ta cecha to internetowy profil działalności.... (Tłumaczenia)
  • Angielski Ucząc się języka angielskiego zyskujemy nowe okno na świat. Dzięki tej umiejętności możemy swobodnie odbyć rozmowę w każdym państwie, gdy... (Pomoce naukowe)
  • Angielski Wrocław Szkoła języków obcych Lektor zaprasza na kursy angielskiego. Oferta Lektora obejmuje naukę angielskiego na wszystkich możliwych poziomach, kursy egzaminacyjne i... (Szkoły)
google 348 msn 2 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman