Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.4/5 (ocen: 5)Adres: http://www.bluepalm.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ciekawi Cię ogrodnictwo? A może właśnie chciałbyś zacząć? Nieskromnie pozwolę sobie stwierdzić, że trafiłeś pod właściwy adres. Bez względu na to, czy aranżujesz swój ogród po raz pierwszy czy też chcesz poszerzyć swą wiedzę, na Blue Palm możesz odnaleźć dużo wartościowych wiadomości, wskazówek i instrukcji. Mój blog, bazując na własnym doświadczeniu, wprowadza w podstawy zakładania i opieki nad przydomowym ogrodem. Dowiesz się w jaki sposób przygotować ogród do zimy, jakie rośliny sadzić w różnych porach roku, którego sprzętu używać tudzież jak zmagać się z najpopularniejszymi chorobami roślin. Poznasz najważniejsze trendy (dla przykładu japoński lub wiejski) urządzania własnego ogrodu, sekrety tworzenia ładnego trawnika oraz techniki wykorzystania bambusa w ogrodzie. Ciekawe zdjęcia, ciekawostki, rzetelne informacje odnośnie do przeróżnych gatunków i ich potrzeb. Serdecznie zapraszam do wejścia na stronę i śledzenia najświeższych artykułów.

Tagi: zakładanie ogrodu, ogrody, ogrodnictwo, pielęgnacja ogrodu, urządzanie ogrodu

Kategoria: Rośliny

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • mada mada - 12-03-2014 23:40

    Zaglądnę tu za jakiś czas, może pod tym adresem coś ładnego urośnie. Na razie zasiano dziesięć dość ogólnych wpisów, w których trafiają się literówki i niejasne konstrukcje zdaniowe oraz niezbyt "rzetelne informacje odnośnie do przeróżnych gatunków i ich potrzeb". Życzę powodzenia!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 186 msn 0 yahoo 126

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman