Rozwijaj przedszkole

Rozwijaj przedszkole

Rozwijaj przedszkole

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 4)Adres: http://jajunior.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: JaJunior.pl powstało po to, tak aby rekomendować bezpieczeństwo w przedszkolu przy użyciu oryginalnych postępowań. Dzięki JaJunior.pl komunikacja między przedszkolem a rodzicem jest wybitnie dogodna, dlatego że w każdej wolnej chwili rodzic może sprawdzić co dzieje się z jego potomkiem czy korzysta z dodatkowych zajęć za, które zapłacił czy dobrze się zabawia. System CMS dla przedszkoli jest wybitnie dobrym rozwiązaniem również dla wychowawców, ponieważ zarządzanie przedszkolem i naliczanie należności jest uproszczone i nie przysparza żadnych trudności. Ranking przedszkoli daje autorytatywne wiadomości o tym które przedszkola prawidłowo wykonują swoje funkcje.

Tagi: bezpieczne przedszkole, dla przedszkola, program dla przedszkoli, bezpieczeństwo przedszkolaka, programy dla przedszkoli, bezpieczny przedszkolak

Kategoria: Przedszkola

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Rozwijaj przedszkole". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • zyraffa.pl gry dla dzieci Zyraffa.pl to serwis rozrywkowo - edukacyjny dla dzieci. Na stronie szeroka gama rozmaitych gier, które uczą poprzez zabawę. Gry dla... (Dla dzieci)
  • Moje przedszkole - Lublin Moje przedszkole to placówka niepubliczna, działająca na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych Gminy Lublin. Placówka powstała z myślą o... (Przedszkola)
  • Przedszkole Piaseczno Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Działamy od 2005... (Przedszkola)
  • Niepubliczne Przedszkole Promyk Nasze przedszkole funkcjonuje od 2003r. Posiadamy profil muzyczno- językowy. W przedszkolu funkcjonuje 5 grup - dwie żłobkowe dla dzieci pomiędzy... (Przedszkola)
  • Malinowa Mandarynka Przedszkole Mokotów Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra... (Przedszkola)
google 96 msn 0 yahoo 60

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman