Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

4.9/5 (ocen: 379)Adres: http://stronarnia.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Darmowy katalog stron z wartościowymi polskimi stronami internetowymi. Dodaj bezpłatnie witrynę do księgarni stron czyli zbioru stron jakim jest katalog stronarnia. Katalog stron przyjazny pozycjonowaniu seo i możesz się łatwo w nim wypromować.

Tagi: katalog, stron, darmowy, strony, bezpłatny, www, pozycjonowanie, seo, pozycja, promocja

Kategoria: Katalogi stron

Ilość Best: 692

Komentarze (12)

 • kivak kivak - 04-09-2015 22:08

  Bardzo fajnie prezentujący się katalog stron stronarnia.pl - katalog z możliwością dodawania bezpłatnych wpisów jak i płatnych. Miejmy nadzieję, że strony w nim będą się ładnie i szybko indeksować w google. Panie Eugeniuszu, odnosząc się do pierwszego komentarza - ja skorzystałem z opcji rejestracji

 • netdark netdark - 27-08-2015 17:22

  Bardzo dobry i co najważniejsze bezpłatny katalog stron "Stronarnia". Warto zwrócić uwagę na fakt, że najczęściej komentowane strony pojawiają się na stronie głównej w dziale: "Najlepsze i najczęściej komentowane strony"! Zatem warto komentować i obserwować jak strony idą do góry w rankingu! Polecam

 • mawielobob mawielobob - 26-06-2015 14:44

  Ciągle rozmijam się z wpisem do tego katalogu, bo coś nie mogę ogarnąć PayPala ;-) (wiem, jest wpis darmowy, ale płatny jest w tak niewielkiej cenie, że szkoda zmarnować szansę na premium)... Muszę to stanowczo szybko zmienić!

 • eugeniusz eugeniusz - 05-03-2015 07:37

  Tak, tak, to już rok jak powstał ten moderowany katalog stron i będzie istniał nadal, domena opłacona na następny rok :) Przez ten czas do katalogu zostało dopisane ponad tysiąc stron internetowych. Czy to dużo czy mało, oceńcie sami. Oczywiście można nadal zgłaszać swoje strony z unikalnym opisem.

 • eugeniusz eugeniusz - 10-10-2014 21:17

  Ekspercie może byłoby lepiej dać możliwość wyboru użytkownikom, ale panel administracyjny skryptu arfooo nie daje możliwości włączenia obydwu opcji jednocześnie. Opcja wymagająca rejestracji użytkowników moim zdaniem jest lepsza, ponieważ eliminuje część automatów dodających spam.

 • ~ekspert ~ekspert - 09-10-2014 19:44

  Eugeniuszu moim zdaniem lepiej jest dodawać bez logowania. Natomiast proponuję zostawić wybór przy dodawaniu strony.

 • eugeniusz eugeniusz - 09-06-2014 21:06

  Katalog stron seo przyjazny dla użytkowników i wyszukiwarek zyskał już ponad 200 zaakceptowanych wpisów tj. stron internetowych, blogów, for, innych katalogów, precli. Dodanie strony w tym moderowanym katalogu nadal jest darmowe.

 • eugeniusz eugeniusz - 04-05-2014 20:18

  Darmowy katalog stron się rozwija, zyskał już ponad 100 zaakceptowanych wpisów. Przybywa również osób lubiących ten bezpłatny katalog stron. Dodających swoje witryny proszę, aby niektórzy dokładniej przeglądali słowa kluczowe, a nie wszystkie wpisywali do sugerowanych słów kluczowych.

 • eugeniusz eugeniusz - 27-04-2014 10:45

  Darmowy katalog stron zyskał swoje miejsce na portalach społecznościowych, czyli utworzyłem strony fanpage na facebooku i google+. Zapraszam wszystkich chętnych do dodawania "lajków" i "plusików".

 • ~strategian ~strategian - 25-03-2014 20:51

  Widzę,ze katalog nabiera wyrazu. Eugeniuszu muszę Cię pochwalić za zaangażowanie oraz uzyskiwane efekty. Chętnie dodam do Twojego katalogu każdą stronę którą zrobię i którą zarządzam.

 • eugeniusz eugeniusz - 20-03-2014 07:29

  Darmowy katalog stron właśnie zmienia się dla Ciebie. Powoli, ale w dobrym tempie przybiera nową szatę graficzną. Umożliwiłem też rejestrację i logowanie użytkowników, aby w przyszłości sami mogli edytować dodane swoje strony internetowe. Jak myślicie, czy zmiany idą w dobrym kierunku?

 • eugeniusz eugeniusz - 15-03-2014 18:04

  Jest to mój pierwszy katalog seo oparty na skrypcie Arfooo. Mam prośbę do odwiedzających użytkowników czy wolicie dodawać stronę do katalogu bez rejestracji czy może chcecie się logować, aby mieć w przyszłości możliwość edycji swoich wpisów ? Możecie tu napisać odpowiedź w formie komentarza :)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • Wirtualna Polska Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisów informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomości,... (Portale internetowe)
 • Onet.pl - portal internetowy Największy i najpopularniejszy polski portal internetowy. Wiele serwisów tematycznych, katalog stron, wyszukiwarka. Wiadomości z kraju i ze świata; biznes, sport,... (Portale internetowe)
 • Portal Interia.pl Czołowy polski portal internetowy. Serwisy informacyjne i tematyczne, katalog stron internetowych oraz wiadomości z Polski i ze świata. Bezpłatna poczta... (Portale internetowe)
 • Stopklatka.pl - dobra strona filmu Stopklatka.pl to najdłużej działający polski portal filmowy. Baza filmów, seriali i aktorów, repertuar kin, program tv, wydarzenia ze świata filmu.... (Kino i film)
 • Katalog Stron Sznurkownia Katalog stron Sznurkownia nie jest tylko zwykłym katalogiem stron jakich pełno na polskiej scenie katalogów typu: dodaj stronę i zapomnij.... (Katalogi stron)
google 296 msn 0 yahoo 236

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman