Antyramy.net

Antyramy.net

Antyramy.net

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.antyramy.net (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Antyramy w różnych rozmiarach. Opraw w ramkę swoje ulubione zdjęcia lub wycinki z gazet. Zapraszamy na szybkie i bezpieczne zakupy.

Tagi: antyramy

Kategoria: Artykuły dla domu

Ilość Best: 16

Komentarze (4)

 • gaba_94_ gaba_94_ - 22-11-2015 22:28

  Antyramy służą do oprawienia papierowych wycinków lub zdjęć w prosty, elegancki i tani sposób. Spełniają funkcję ramek ale są od nich dużo tańsze. Ceny tych niewielkich zaczynają się od kilku złotych i rosną wraz z rozmiarem konkretnej antyramy. Sklep oferuje też inne artykuły.

 • seox seox - 22-09-2014 12:31

  Antyrama to świetny i stosunkowo niedrogi sposób na oprawienie ważnych dla nas dokumentów, dyplomów, a nawet wycinków z gazety. W antyramie zupełnie łatwo jest wyeksponować na ścianie ważną dla nas treść. Polecam również oprawić parę ładnych rodzinnych zdjęć i zawiesić na ścianie w antyramie.

 • jaclaw jaclaw - 11-07-2014 12:21

  Antyramy to prosty sposób na oprawienie zdjęcia czy ważnego dla nas wycinka z gazety. Można by szukać dla nich wielu zastosowań, jednak nie ma potrzeby, każdy wie do czego najlepiej mu może posłużyć. Strona jest przekierowaniem do sklepu, wykonana czytelnie, zawiera podstawowe informacje.

 • seox seox - 15-04-2014 13:35

  Strona prosta ale czytelna. Zachęca do wizyty w sklepie z antyramami i nie tylko. Sklep ten oferuje także plakaty i wiele innych elementów dekoracyjnych jak tapety ścienne. Istnieje możliwość zamówienia również reprodukcji obrazu z własnym wzorem oraz tapety na ścianę według własnego pomysłu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • producent antyram TPLAST - Najlepsze antyramy z dostawą "pod drzwi". Nasze antyramy z serii TPlast są estetyczne, bezpieczne, lekkie, trwałe. Wszystkie antyramy... (Artykuły dla domu)
 • Wyroby z plexi Spółka BŁYSK istnieje na rynku od 1991 roku. W ofercie odszukają Państwo m.in. stojaki reklamowe, a także ekspozycyjne, antyramy oraz... (Przemysł)
 • Antyramy Olejny obraz interesującego artysty bądź też ozdobny zegar to nie jedyne rzeczy, które można powiesić na swoich ścianach. Wręcz przeciwnie.... (Sklepy internetowe)
google 224 msn 0 yahoo 132

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman