Szydełkowanie

Szydełkowanie

Szydełkowanie

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.2/5 (ocen: 5)Adres: http://www.lilato.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Coraz rzadziej pojawiają się kreatywne agencje artystyczne propagujące ludowe rękodzieło artystyczne jako skarb kultury narodowej. W tej sytuacji portal internetowy Lilato, promowany przez program pod nazwą Szydełkowanie, prezentuje wyjątkową kolekcję poświęconą przede wszystkim szydełkowaniu i ręcznie robionym serwetkom szydełkowym, obrusom, bieżnikom, ozdobom do wystroju mieszkania, koronkom koniakowskim i makramie szydełkowej wykonanej przez twórców i artystów ludowych. W ten nowoczesny sposób pragnie się zaprezentować ludowe kolekcjonerstwo, szydełkowanie i rękodzieło. Serwetki szydełkowe, obrusy i ozdoby choinkowe zwykle wykonuje Lilato i inni artyści na podstawie przepięknych wzorów zamieszczanych w kobiecych czasopismach lub przekazanych przez miejscową tradycję.

Tagi: szydełkowanie, serwetki szydełkowe, ozdoby choinkowe

Kategoria: Kolekcjonerstwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Szydełkowanie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Szklane bombki W Fabryce bombek założonej przez Spółdzielnię Socjalną Szklany Świat zaopatrzymy się w tradycyjne, szklane świąteczne ozdoby, mogące stanowić miły i... (Szkło i kryształy)
google 200 msn 0 yahoo 128

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman