Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.5/5 (ocen: 2)Adres: http://biznesinstytut.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Przedsiębiorstwo biznesinstytut.pl jest firmą instruktorską, która za zadanie stawia sobie podniesienie wiedzy finansowej wszystkich klientów. Edukujemy jak inwestować przez praktykę. Wśród tematów naszej aktywności jest się giełda, nieruchomości oraz surowce i szeroko pojmowany biznes. Nasze spotkania są doskonałą formą nauki dla rozpoczynających przygodę przedsiębiorców, jak również dla wprawnych graczy, którzy chcą usystematyzować posiadaną wiedzę a także odczuć punkt postrzegania zarabiających na różnorodnych instrumentach pieniężnych osób.

Tagi: nieruchomości, szkolenia, giełda, Biznes Instytut

Kategoria: Szkolnictwo

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 29-12-2015 21:05

    Biznesinstytut.pl jest portalem poświęconym tematyce finansowej i inwestowaniu na giełdzie. Znajdziemy tam ważne informacje o inwestowaniu w praktyce - na rynku nieruchomości, a także na rynku surowców. Biznesinstytut.pl należy do edukacyjnych portali.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Gazeta.pl Portal internetowy prowadzony przez Agora S.A. Serwisy lokalne w 26 miastach. Serwisy tematyczne: sport, rozrywka, zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze,... (Portale internetowe)
  • Internet Standard Najświeższe informacje z branży internetowej, rynku wyszukiwarek, e-commerce, reklamy online, VoIP, iTV, VOD, analizy, komentarze, badania, wywiady z liderami.... (Biznes i Ekonomia)
  • Money.pl Informacje finansowe z kraju i ze świata. Aktualne i archiwalne: notowania giełdowe, kursy walut, wskaźniki gospodarcze.... (Informacja finansowa)
  • Krajowy Rynek Nieruchomości Tysiące ofert nieruchomości z całej Polski. Domy i mieszkania na sprzedaż Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Kraków czy Poznań. Wiadomości i artykuły... (Sprzedaż nieruchomości)
  • Autogiełda Ogłoszenia w Internecie. Ogłoszenia motoryzacyjne i nie tylko. Motoryzacja, samochody, auta, nieruchomości, domy, mieszkania, turystyka, oferty pracy. Oferty autokomisów z... (Giełdy samochodowe)
google 44 msn 0 yahoo 52

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman