Symulator Farmy

Symulator Farmy

Symulator Farmy

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://symulator-farmy-pc.blogspot.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Pobierz na moim blogu jedną z najbardziej popularnych gier w Polsce i na świecie na swój komputer lub smartfona! Zamień się w rolnika i zadbaj o nowoczesne gospodarstwo rolne. Znajdziesz na nim dziesiątki maszyn znanych marek, takich jak Deutz-Fahr, Fendt, Ursus, Krone itp. Zadbaj o zwierzęta, które przyniosą ci wielkie zyski (krowy, świnie, owce itp). Dodatkowo możesz pobrać masę modyfikacji, które usprawnią twoje gospodarstwo. Natomiast, jeżeli znudzi ci się tryb jednego gracza możesz spróbować swoich sił w grze multiplayer. Nie czekaj i pobierz symulator farmy już teraz!

Tagi: symulator farmy, farming simulator, android

Kategoria: Blogi

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Symulator Farmy". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Aplikacje na Androida Apps-Forum.pl to jedne z najogromniejszych polskich for, taktujących o systemie Android. U nas, co więcej, istnieje sekcja z download aplikacje... (Multimedia)
  • Programy na zamówienie Na propozycję sprawdzonej firmy Vaka składa się tworzenie aplikacji mobilnych. Aplikacje mobilne dają możliwość skutecznej promocji własnej marki. Mogą one... (Oprogramowanie)
  • Android-Centrum.PL Android-Centrum to miejsce poświęcone w całości systemowi Android i wszystkiemu co się z tym wiąże. Codziennie nowe gry, aplikacje, nowiki... (Blogi)
  • Tworzenie aplikacji android Tworzymy aplikacje mobilne na zamówienie. Specjalizujemy się w platformie Android. Firma YarMobile powstała w 2009 roku, a od połowy 2010... (Oprogramowanie)
  • Wypróbuj nowoczesny symulator. Nowoczesny symulator jest urządzeniem, które pozwala wytwarzać w sposób wirtualny warunki występujące w realnej rzeczywistości. Prowadzenie innowacyjnego trybu nauki jazdy... (Motoryzacja)
google 184 msn 0 yahoo 52

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman