Kuracja cytrynowa Michała Tombaka

Kuracja cytrynowa Michała Tombaka

Kuracja cytrynowa Michała Tombaka

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.6/5 (ocen: 5)Adres: http://www.kuracjacytrynowa.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Kuracja cytrynowa została opracowana przez światowej sławy specjalistę od naturalnych metod leczenia - Michała Tombaka. Kuracja cytrynowa może być zastosowana dwojako - jako profilaktyczna oraz lecznicza. Profilaktyczna jest polecana dla każdego człowieka, który ma zamiar oczyścić swój organizm z toksyn. Natomiast kuracja lecznicza jest polecana dla osób cierpiących na podagrę, kamienie żółciowe, anemię, dnę moczanową oraz wiele innych dolegliwości. Więcej na temat kuracji można przeczytać na stronie www.kuracjacytrynowa.pl

Tagi: kuracja, cytrynowa, toksyny

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 751

Komentarze (1)

  • ~werra655 ~werra655 - 18-06-2017 16:50

    Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w gogle; odchudzanie przed i po by sasetka

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Kosmetyki przeciwsłoneczne Maść na oparzenia i emulsja do higieny intymnej to jedne z szerokiej gamy kosmetyków aptecznych Istituto Ganassini. Dzięki firmie tej... (Kosmetyki)
  • Kuracja cytrynowa Chcesz poczuć się zdrowszy? Rozpocznij kurację opracowaną przez Michała Tombaka. Grono osób ma obawy jak dowiaduje się, że ma wypić... (Medycyna naturalna)
  • Kuracja błonnikiem Jeżeli są Państwo zainteresowani poprawą stanu zdrowia, to zapraszamy do zapoznania się z propozycją, która została przygotowana przez przedsiębiorstwo Sanus... (Zdrowie i uroda)
google 696 msn 0 yahoo 178

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman