Holowanie Rental

Holowanie Rental

Holowanie Rental

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 3)Adres: http://www.holowanie-rental.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Kierowcy, jakim niespodziewanie zepsuł się samochód w trakcie jazdy, mogą skorzystać z usług lawetą wykonywanych przez firmę Holowanie Rental. Przedsiębiorstwo gwarantuje natychmiastowy dojazd do klienta jak i odwiezienie pojazdu w pożądane przez kierowcę miejsce. Kierowcy mogą także skorzystać z usług firmowego zakładu napraw pojazdów firmy, przez co otrzymują gwarancję szybkiej lokalizacji awarii, jak też wykonania niezbędnych napraw. Firma holuje również samochody, które uległy kolizjom na drogach i również może dokonać ich naprawy w swoim warsztacie, zapewniając kierowcom auto zastępcze.

Tagi: auto pomoc, auto zastępcze, holowanie, autonaprawa, rental

Kategoria: Pomoc drogowa

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Holowanie Rental". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • pomoc drogowa Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu własnej Pomocy Drogowej wiemy jak ważna dla klientów jest solidność i szybkość wykonywanych usług. Kolizja... (Motoryzacja)
  • ANHOL - Pomoc Drogowa Założona w 1995 roku firma transportowa. Pełen profesjonalizm i rzetelność, wszystkie kategorie pojazdów, obsługa całodobowa. Uprawnienia na wszystkie pojazdy, udzielanie... (Transport i logistyka)
  • Laweta Poznań Nasza firma oferuje doskonałe lawety oraz pomoc drogową, czyli autoholowanie. Trudnimy się również lakiernictwem. Nasi profesjonaliści są przez cały czas... (Motoryzacja)
  • Rental odzieży roboczej Bardusch jest przedsiębiorstwem przodującym w świecie w dziedzinie wynajmu odzieży roboczej oraz jej kompletnego serwisowania (rok założenia 1871). Bardusch przejmuje... (Odzież robocza)
  • Autoholowanie Warszawa Pomoc drogowa - transport aut. Nasza firma oferuje Państwu transport aut i maszyn profesjonalną auto lawetą z wciągarką po Warszawie,... (Firmy motoryzacyjne)
google 262 msn 0 yahoo 106

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman