Opinie o produktach decathlon

Opinie o produktach decathlon

Opinie o produktach decathlon

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.3/5 (ocen: 3)Adres: http://www.fandecathlon.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Strona zawierająca bazę produktów znanej i cenionej sportowej firmy decathlon. Na stronie można zamieszczać opinie i komentarze na temat każdego produktu. Marki decathlon to: Aptonia, Artengo, B’twin, Domyos, Fouganza, Geologic, Geonaute, Inesis, Kalenji, Nabaji, Newfeel, Oxelo, Quechua, Simond, Solognac, Tribord oraz Wed'ze.

Tagi: decathlon, opinie decathlon, opinie kalenji

Kategoria: Sport i rekreacja

Ilość Best: 51

Komentarze (2)

  • fora.jacek fora.jacek - 24-08-2017 18:14

    Jeśli uprawiasz różnego rodzaju sporty, a zwłaszcza sporty ekstremalne to marka Decathlon z pewnością nie jest ci obca. Pytanie czy warto jej zaufać? Wystarczy wejść na stronę i przekonać się jakie są opinie na temat danego produktu bądź zamówić ją jeśli jeszcze takowej nie ma.

  • kivak kivak - 17-09-2015 17:00

    Nawet duże sieci sklepów takich jak np. Decathlon zajmujących się sprzedażą artykułów sportowych mają już swoich fanów w internecie. Jedną z takich stron jest " Forum FanDecathlon - Wykaz forów". Na forum użytkownicy wymieniają się informacjami na temat produktów, znajdziemy informacje o promocjach.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 354 msn 0 yahoo 174

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman