Blog młodej dziewczyny

Blog młodej dziewczyny

Blog młodej dziewczyny

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.3/5 (ocen: 7)Adres: http://www.hot-ice-cream.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ten blog jest zbiorem myśli młodej dziewczyny, która czuje potrzebę podzielenia się ze światem swoimi przeżyciami. Porusza wiele różnych tematyk, od miłości przez wiarę, edukację. Jeżeli jesteś osobą, która lubi czytać przemyślenia innych i zagłębiać się w życie osób trzecich - zapraszam - znajdziesz tutaj zapewne to, czego szukasz.

Tagi: blog, blog młodej dziewczyny

Kategoria: Blogi

Ilość Best: 4

Komentarze (2)

 • jaclaw jaclaw - 11-06-2015 00:33

  Blog od jakiegoś czasu już nie działa, został wyłączony co jednak nie zmienia faktu, że można nadal zaglądnąć na tę stronkę i przeczytać wszystkie notatki, których jest chyba ponad 200. Jeśli ktoś lubi tego typu blogi - będzie mile zaskoczony.

 • seox seox - 27-06-2014 13:14

  Ciekawy blog, w odróżnieniu od wielu innych blogów na darmowych platformach typu onet, ten jest wyjątkowo zadbany. Wartym podkreślenia jest fakt, że znajduje się na nim również sporo wpisów. Myślę, że przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi blogów. Sam przeczytałem kilka wpisów i polecam każdemu:)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • o2 Portal Popularny portal internetowy o2. Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.... (Portale internetowe)
 • Computerworld Tygodnik Menedżerów i Informatyków COMPUTERWORLD jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach,... (Internet i komputery)
 • Fotka.pl - zdjęcia, fotografia i rozrywka w sieci Fotka.pl - Zobacz i oceń najnowsze fotki, blogi, grupy użytkowników. Wypowiedz się na forum. Zakładaj własne imprezy, poznaj piękne dziewczyny... (Internet i komputery)
 • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
 • BLIP - Bardzo Lubię Informować Przyjaciół BLIP.PL jest najpopularniejszym w Polsce serwisem mikroblogowym, który pozwala na publikowanie wiadomości o długości do 160 znaków, wzbogacanych o zdjęcia,... (Blogi)
google 136 msn 0 yahoo 134

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman