SCORAB - produkcja elementów z metali szlachetnych, usługi w srebrze

SCORAB - produkcja elementów z metali szlachetnych, usługi w srebrze

SCORAB - produkcja elementów z metali szlachetnych, usługi w srebrze

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 3)Adres: http://scorab.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Producent wyrobów z metali szlachetnych i kolorowych. Produkcja i usługi w srebrze, złocie, miedzi i ich stopach dla przemysłu i jubilerstwa. W ofercie drut profilowy srebrny i mosiężny,pręt srebrny, blacha i taśma ze srebra i mosiądzu, rura srebrna bezszwowa cięta pod obrączki, anody z czystego srebra, styki i wykroje, bezkadmowy lut srebrny. Dodatkowo półfabrykaty jubilerskie ze srebra i mosiądzu – łączniki, zapięcia, sztyfty, zatyczki do kolczyków broszek i łańcuszków. Oprócz działalności produkcyjno-handlowej oferujemy usługi w zakresie obróbki cieplnej i plastycznej, wykrawania, cięcia, frezowania i toczenia z materiału własnego lub powierzonego przez klienta. Zapraszamy do współpracy.

Tagi: ag925, rura bezszwowa, blacha srebrna, druty srebrne, drut srebrny, druty mosiężne, lut srebrny, metale szlachetne, obróbka metali, półfabrykaty

Kategoria: Przemysł metalowy

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "SCORAB - produkcja elementów z metali szlachetnych, usługi w srebrze". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 118 msn 0 yahoo 52

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman