E-learning czyli szkolenia przez internet

E-learning czyli szkolenia przez internet

E-learning czyli szkolenia przez internet

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.0/5 (ocen: 5)Adres: http://www.e-learning4you.net (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Szkolenia e-learningowe polegają na zdalnym przeprowadzeniu szkoleń. Stosuje się je wtedy, gdy nie jest konieczne szkolenie stacjonarne. Zapraszamy na nasz blog, który poświęcony jest tego typu szkoleniom e-learningowym. Przeczytasz tu m.in. o wadach i zaletach takiego rozwiązania.

Tagi: szkolenia, e-learning

Kategoria: Serwisy branżowe

Ilość Best: 0

Komentarze (3)

  • gaba_94_ gaba_94_ - 24-11-2015 16:50

    E-learning jest to metoda nauki przez komputer. Oznacza to, że musi być stworzony odpowiednia platforma lub program, który pozwala nam na przekazywanie wiedzy w przystępny sposób za pomocą internetu. Sprawdza się to doskonale przy firmowych kursach czy szkoleniach pracowników.

  • anika anika - 22-09-2015 17:41

    Innowacja w systemie szkoleniowym, pozwalająca na dostosowanie miejsca i czasu szkolenia do własnych potrzeb. Super rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać ze szkoleń, a nie zawsze mają na to czas. E-learning to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Warto spróbować. Polecam gorąco!

  • seox seox - 10-07-2014 14:55

    E-learning jest metodą przeprowadzania szkoleń znaną od niedawna. Warto zapamiętać, że jak każda innowacja w nauce posiada wady i zalety. To własnie o tym jest blog, który notabene wykonany jest prosto lecz czytelnie, przekazując najważniejsze informacje czytelnikowi.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 54 msn 0 yahoo 60

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman