Perfumy - perfumecity.pl

Perfumy - perfumecity.pl

Perfumy - perfumecity.pl

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 4)Adres: http://www.perfumecity.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Świat perfum jest dużo bardziej skomplikowany niż nam się wydaje. Zapachów jest tysiące, co sprawia, że jedne kosztują 10 a inne 1000zł? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na stronie perfumecity.pl. Zapraszamy już teraz a dowiesz się więcej o perfumach.

Tagi: perfumy

Kategoria: Kosmetyki

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

 • gaba_94_ gaba_94_ - 24-11-2015 16:42

  Perfumy używane są przez ludzi od dawien dawna. Zmieniła się zapewne ich receptura, opakowania i oczywiście dostępność, która teraz jest tak szeroka, że niemal każdy pozwolić sobie może na buteleczkę tych niekoniecznie najdroższych perfum. W głównej mierze temu poświęcona jest ta strona.

 • seox seox - 10-07-2014 15:08

  Perfumy to produkty poniekąd luksusowe, szczególnie jeżeli mowa o perfumach markowych, które kosztują często kilkaset złotych. Sam nie wiem co w perfumach ma tyle kosztować. Być może ta strona przybliży nieco nam pogląd na tę sprawę.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

 • iWoman.pl | portal dla kobiet iWoman.pl - pierwszy polski portal stworzony z myślą o kobietach. Najnowsze informacje dot. ważnych dla kobiet spraw, inspirujące historie kobiet,... (Kobiety)
 • Faniperfum.pl Portal FaniPerfum.pl to przede wszystkim forum na którym miłośnicy perfum prowadzą dyskusje o zapachach. Użytkownicy mają do dyspozycji wiele działów... (Kosmetyki)
 • Markowe perfumy Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się perfumerią. Na rynku internetowym istniejemy od niedawna, dlatego cały czas staramy się doskonalić ofertę, poszerzając... (Kosmetyki)
 • Drogeria Natura Perfumy, kosmetyki nowości, wszystko co modne i trendy w nadchodzącym sezonie znajdziecie w Drogeriach Natura. Przed pójściem do sklepu warto... (Kosmetyki)
 • Saponandomielec Sprzedaż oryginalnych produktów chemii gospodarczej prosto z Włoch. Tylko oryginalne i sprawdzone produkty znanych włoskich marek: Felce Azzura, Tesori di... (Artykuły dla domu)
google 76 msn 0 yahoo 58

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman