Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 2)Adres: http://www.asp-system.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: ASP-System to przedsiębiorstwo, które oferuje sprzedaż, serwisowanie kas fiskalnych, systemów komputerowych, a także urządzeń służących do identyfikacji towarów. Swoim kontrahentom proponują kasy fiskalne znanych i cenionych firm, takich jak np.: Innova, Elzap i Elcom. Każda osoba, która potrzebuje takich urządzeń, będzie mogła wybrać kasę fiskalną odpowiedniej dla siebie marki i klasy. Oferta przedsiębiorstwa ASP-System to także Program Small Business. Program ten służy do pełnej obsługi małych i średnich firm, ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych, które mają urządzenia fiskalne. Program jest prosty w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem i doskonale sprawdza się w codziennej praktyce.

Tagi: kasy fiskalne, sprzedaż kas fiskalnych, tanie kasy

Kategoria: Kasy fiskalne

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Kasy fiskalne". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Kasy fiskalne Warszawa Jeśli kasy fiskalne Warszawa to wyłącznie firma Dymicom! Funkcjonujemy na rynku od roku 2003 lecz pobijamy rekordy uznania pośród przedsiębiorców.... (Firmy komputerowe)
  • Kasy fiskalne NOVITUS Prowadzimy serwis i dystrybucję kas fiskalnych produkowanych przez firmę POSNET. W ofercie mamy mobilne urządzenia fiskalne idealne do sprzedaży obwoźnej,... (Kasy fiskalne)
  • Kasy fiskalne novitus Korzystając z propozycji firmy Netrix IT Radom mają Państwo zapewnienie nabycia doskonałej jakości produktów. W prezentowanej ofercie zawarte są różnorodne... (Kasy fiskalne)
  • Kasy fiskalne novitus Jeżeli interesuje Państwa oferta urządzeń fiskalnych, to zachęcamy do zapoznania się z asortymentem przedsiębiorstwa Netrix IT Lublin. Znajdziecie Państwo u... (Kasy fiskalne)
  • Kasy fiskalne novitus Jeżeli poszukują Państwo sprzętu komputerowego lub urządzeń fiskalnych dla swojej firmy, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Netrix... (Kasy fiskalne)
google 46 msn 0 yahoo 40

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman