Forum Wielotematyczne

Forum Wielotematyczne

Forum Wielotematyczne

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://multigadek.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: MultiGadek forum o wszystkim, twoje miejsce w internecie, gdzie znajdziesz ludzi o podobnych zainteresowaniach gdzie możesz poszerzyć swoje horyzonty. Na forum mieści się wiele ciekawych ogólnotematycznych jak i tematycznych dyskusji. Nasze forum jest inne niż wszystkie inne, ponieważ za pisanie postów rozdajemy punkty, które po zgromadzeniu odpowiedniej ilości można wymienić na atrakcyjne nagrody. Na forum znajdziecie mnóstwo interesujących tematów i postów. Każdy może napisać coś interesującego.

Tagi: zadania domowe, nagrody

Kategoria: Internet i komputery

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • internauta93 internauta93 - 24-12-2015 20:52

    MultiGadek jest wyjątkowym miejscem w sieci, gdzie spotykają się osoby chcące pozyskać informacje na rozmaite tematy. Na forach prowadzonych w ramach MultiGadka są toczone dyskusje na ogólne tematy, a także dotyczące ściśle określonych, niekiedy eksperckich zagadnień.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Sportowe Forum Dyskusyjne Forum dyskusyjne dla ludzi aktywnych. Forum poświęcone jest sportowi a w szczególności kulturystyce i fitness.... (Kulturystyka)
  • Forum Samochodowe Forum Motoryzacyjne dla fanów czterech kółek. Znajdziesz na nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z samochodami. Ciekawostki, nowości, porady,... (Motoryzacja)
  • 4CLUBBERS.PL - Forum Muzyczne Serwis poświęcony życiu i muzyce klubowej. Najstarsze Forum Muzyczne w którym przedstawiamy nasz punkt widzenia na obecny świat muzyki elektronicznej.... (Clubbing)
  • Forum dla mam - M jak mama24 Pozytywne forum dyskusyjne dla przyszłych i obecnych rodziców. Miejsce służące wymianie doświadczeń i poglądów dotyczących planowania ciąży, oczekiwania na dziecko,... (Ciąża i rodzicielstwo)
  • Forum o World of Warplanes Jest to pierwsze polskie nieoficjalne forum o World of Warplanes produkcji firmy Wargaming, która słynie m.in. z World of Tanks.... (Gry)
google 150 msn 0 yahoo 112

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman