Program dla firmy przewozowej

Program dla firmy przewozowej

Program dla firmy przewozowej

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.7/5 (ocen: 3)Adres: http://program-dla-przewoznikow.komako.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: System informatyczny dla przewoźnika powinien dawać duże możliwości w prowadzeniu firmy transportowej, która wykonuje regularne połączenia na różnych trasach. Dzięki takiemu systemowi firma przewozowa powinna móc łatwo sprzedawać bilety i zarządzac siatką połączeń oraz flotą pojazdów. System it do firmy przewozowej to narzędzie, które sprawi, że zostanie zaoszczedzony czas pracowników, których codzienne zadania będą od teraz wykonywane sprawniej. Unkalnym w skali kraju rozwiązaniem jest przygotowany przez firmę KOMAKO program dla firm przewozowych eTraveler. eTraveler jest systemem, który sprawi, że klient będzie mógł zakupić bilet bezpośrednio ze strony firmy przewozowej, płacąc za niego online. Przewoźnik natomiast w prosty sposób będzie widział obciążenie na poszczególnych liniach i szybko reagować dokonując przesunięć floty samochodów. Program dla przewoźników Traveler to także, praca w chmurze, która oszczędza koszty ponoszone przez przewoźnika przy wdrożeniu systemu IT.

Tagi: systemy informatyczne dla przewoźników, systemy IT dla przewoźników, obsługa pasażera, rozwiązania informatyczne dla przewoźników

Kategoria: Oprogramowanie

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Program dla firmy przewozowej". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 66 msn 0 yahoo 48

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman