Wykresy.net - dane statystyczne

Wykresy.net - dane statystyczne

Wykresy.net - dane statystyczne

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.5/5 (ocen: 8)Adres: http://www.wykresy.net (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ten portal to nieprzebrane źródło wiedzy, które z każdym dniem rozrasta się o pasjonujące dane z naszego życia. Na pewno nie jest to portal dla każdego internauty gdyż informacje prezentowane są tu za pomocą wykresów. Na wykresach za pomocą linii lub słupków ukazywane są różne statystyki. Jest to portal dla osób samodzielnie myślących, gdyż poza wykresami graficznymi redakcja portalu nie wyjaśnia znaczenia i sensu danego wykresu a jedynie dodaje przypisy aby nie było wątpliwości co dany wykres przedstawia. Sięgnij po pewne źródło wiedzy, wykresy są opracowywane na podstawie dostępnych dla wszystkich raportów publikowanych w Polsce i zagranicą.

Tagi: wykresy, wykresy gospodarcze, ciekawostki, dane na wykresach, wykresy rolnicze, wykresy turystyczne, wykresy edukacyjne

Kategoria: Portale internetowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wykresy.net - dane statystyczne". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Wykop Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi... (Rozrywka)
  • GeekWeek.pl GeekWeek - Twoje źródło informacji o nowych technologiach, urządzeniach, pomysłach, prototypach i najciekawszych gadżetach ze świata komputerów i nie tylko.... (Technika)
  • Stephen King Serwis poświęcony twórczości amerykańskiego króla grozy – Stephena Kinga. Na stronie dostępne są recenzje książek oraz filmów nakręconych na podstawie... (Literatura)
  • Kopalnia Wiedzy Najświeższe informacje naukowe i techniczne. Najnowsze osiągnięcia, najważniejsze odkrycia, wynalazki, które zmieniają świat.... (Technika)
  • Niewiarygodne.pl - Poznaj ukrytą prawdę Niewiarygodne.pl - poznaj ukrytą prawdę. Pokazujemy Wam to, co inni chcą przemilczeć.... (Fantastyka)
google 88 msn 0 yahoo 52

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman