Serwis pracy - Gowork.pl

Serwis pracy - Gowork.pl

Serwis pracy - Gowork.pl

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 4)Adres: http://www.gowork.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: GoWork jest jednym z najbardziej popularnych portali pracy w naszym państwie. Aktualnie opublikowanych jest w nim ponad 90 tysięcy ofert zatrudnienia przeznaczonych dla ludzi o różnorodnym doświadczeniu i kwalifikacjach. GoWork to również bardzo dobrze prosperująca firma szkoleniowa. Oferuje udział w licznych kursach i szkoleniach pozwalających na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Firma GoWork prowadzi także szkołę policealną i zapewnia szkolenie na wielu obleganych kierunkach. Kolejną zaletą serwisu GoWork jest możliwość sprawdzenia oraz wyrażenia własnej opinii o pracodawcach.

Tagi: praca, ogłoszenia pracy, GoWork

Kategoria: Portale internetowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Serwis pracy - Gowork.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Oficjalny serwis Przeglądu Sportowego Informacje ze sportu. Sport na żywo. Oficjalny serwis Przeglądu Sportowego. Sport. Wyniki, tabele, statystyki, relacje live. Bądź na bieżąco.... (Sport i rekreacja)
  • 4programmers.net Programowanie w językach Java, C#, PHP, Delphi. Oferujemy kilkutysięczną bazę artykułów, porad oraz 0.5 mln. postów na forum. Nauka programowania... (Internet i komputery)
  • Goldenline.pl GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo... (Praca)
  • Gazeta.pl Portal internetowy prowadzony przez Agora S.A. Serwisy lokalne w 26 miastach. Serwisy tematyczne: sport, rozrywka, zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze,... (Portale internetowe)
  • Obywatelski serwis niusów IT OSnews.pl jest społecznościowym serwisem informacyjnym poświęconym oprogramowaniu, systemom operacyjnym i światowi IT.... (Oprogramowanie)
google 90 msn 0 yahoo 98

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman