BiznesOferty.pl - inwestycje, szukam dystrybutorów, szukam importerów

BiznesOferty.pl - inwestycje, szukam dystrybutorów, szukam importerów

BiznesOferty.pl - inwestycje, szukam dystrybutorów, szukam importerów

Ocena BestKatalog: strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników:

4.2/5 (ocen: 12)Adres: http://www.biznesoferty.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Coraz więcej firm stara się nawiązywać kontakty biznesowe przez nowe medium jakim jest Internet. Jest to dobry, uzupełniający sposób na sprzedaż towarów i usług, nawiązywanie kontaktów lub też ocenienie interesującego nas tematu. Z czasem może się okazać, że taka forma działania, promocji i reklamy wpływa na znaczny procent dochodów firmy. Serwis internetowy Biznes Oferty właśnie działa na takiej płaszczyźnie. Kojarzy przedsiębiorców ze sobą i to w bardzo prosty sposób. Jest to platforma ogłoszeniowa dla biznesu zarówno z Polski jak i zagranicy. Wystarczy się zarejestrować, dodać ogłoszenie lub przeglądać wśród tysięcy ofert biznesowych zamieszczonych przez użytkowników portalu.

Tagi: kupię firmę, sprzedam wynalazek, przejmę firmę, szukam importerów, szukam partnerów handlowych, szukam dystrybutorów

Kategoria: Portale internetowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "BiznesOferty.pl - inwestycje, szukam dystrybutorów, szukam importerów". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • szukam pracy Pracodajnia - Bezpłatny portal ogłoszeniowy dodający darmowe ogłoszenia o pracę. Najnowsze i aktualne oferty pracy, zatrudnienia i współpracy. Internetowa baza... (Praca)
  • szukam inwestora Szukam inwestora - portal ogłoszeń inwestycyjnych. Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci kapitału na start? A może masz kapitał,... (Internet i komputery)
google 86 msn 0 yahoo 114

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman