Laserowe usuwanie i leczenie blizn - Clinica Dermatologica Gdańsk

Laserowe usuwanie i leczenie blizn - Clinica Dermatologica Gdańsk

Laserowe usuwanie i leczenie blizn - Clinica Dermatologica Gdańsk

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.3/5 (ocen: 3)Adres: http://clinicadermatologica.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Efektywne leczenie zagwarantuje Państwu placówka Clinica Dermatologica, której specjalnością są choroby skóry, włosów a także paznokci. Oferujemy doskonałą pomoc lekarską. Zatrudniona grupa to wysokiej klasy eksperci z różnych gałęzi dermatologii, którzy nieustannie podnoszą własne umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach a także wykładach medycznych. Nasza klinika to nowy obiekt, który został wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Posiadamy sprzęt do bezinwazyjnego badania znamion.

Tagi: Gdynia, Gdańsk, botoks, dermatologia, zmarszczki

Kategoria: Medycyna naturalna

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • internauta93 internauta93 - 01-01-2016 11:52

    Strona internetowa jest profesjonalną wizytówką online kliniki Clinica Dematologica. Placówka specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów poprawiających kondycje skóry, włosów i paznokci. Na stronie internetowej znajdują się informacje na temat zabiegów oferowanych przez klinikę.

  • anika anika - 23-09-2015 19:17

    Już nie musisz zakrywać blizn, których się wstydzisz, a które tak bardzo ci przeszkadzają, że są dla ciebie koszmarem. Dzięki pomocy wykwalifikowanych dermatologów twoje życie może znów być piękne, a trauma, która tak bardzo cię męczy zniknie raz na zawsze. Laserowe usuwanie blizn to super metoda.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 54 msn 0 yahoo 60

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman