Moja wakacyjna strona

Moja wakacyjna strona

Moja wakacyjna strona

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

5.0/5 (ocen: 244)Adres: http://www.tadeusz.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Na mojej stronie, prezentuję zdjęcia z naszych wakacji. Odwiedzone państwa, miasta, ciekawe miejsca, zabytki, itp. Może wizyta na tej stronie skłoni kogoś do wyjazdu w miejsca, które my odwiedziliśmy.

Tagi: Tadeusz, Beszczyński, wakacyjna strona, Egipt, Turcja, Tunezja, Grecja, Hiszpania, Portugalia, wpoczynek, zabytki, zdjęcia

Kategoria: Turystyka

Ilość Best: 255

Komentarze (2)

  • fora.jacek fora.jacek - 24-08-2017 17:52

    Z przyjemnością zaglądam na tą stronę gdyż można się dowiedzieć sporo ciekawostek bez wychodzenia z domu oraz bez żadnych kosztów. Strona prowadzona bardzo ciekawie z pasją i zamiłowaniem. Dużo ciekawych fotografii, widać że autor strony podróżuje z pasji. Serdecznie polecam ją każdemu.

  • kivak kivak - 07-09-2015 18:22

    Strona "tadeusz.eu - Moja wakacyjna strona" na której to Pan Tadeusz prezentuje swoje wakacyjne podróże po świecie. Znajdziemy na niej krótkie opisy i galerię zdjęć z miejsc które autor odwiedził. Na tę chwilę znajdziemy na niej m.in. Egipt, Tunezję, Hiszpanię, Portugalię, Grecję i Turcję. Polecam!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 132 msn 0 yahoo 154

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman