BetterMum

BetterMum

BetterMum

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.bettermum.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: W doskonałej organizacji dnia młodym mamom oraz kobietom w ciąży, pomoże program Better Mum. Proponujemy sposobność wykorzystania funkcjonalnego kalendarza, z funkcją sygnalizowania o ważnych wydarzeniach. W wymyślonej przez nas aplikacji znajdą Państwo także etapy rozwoju niemowlecia, charakterystykę chorób oraz propozycje zabaw, uzależnione od wieku. Gwarantujemy opracowanie wskazówek przez specjalistów. Z naszej aplikacji mogą Państwo korzystać bezpłatnie zarówno w przeglądarce, jak również na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych.

Tagi: ciąża, dziecko, macierzyństwo, poród, aplikacje dla mam

Kategoria: Ciąża i rodzicielstwo

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "BetterMum". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • biomedical.pl Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety.... (Poradniki medyczne)
  • eDziecko.pl - serwis dla rodziców. eDziecko.pl - serwis dla rodziców o ciąży, porodzie, zdrowiu, wychowaniu, karmieniu i pielęgnacji dzieci. Ponad 3.000 porad lekarzy i specjalistów.... (Ciąża i rodzicielstwo)
  • dlarodzinki.pl Dlarodzinki.pl duży i popularny serwis internetowy, którego głównymi tematami są ciąża, poród i dzieci. Porady dla kobiet w ciąży i... (Ciąża i rodzicielstwo)
  • Forum dla mam - M jak mama24 Pozytywne forum dyskusyjne dla przyszłych i obecnych rodziców. Miejsce służące wymianie doświadczeń i poglądów dotyczących planowania ciąży, oczekiwania na dziecko,... (Ciąża i rodzicielstwo)
  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
google 52 msn 0 yahoo 108

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman