Naprawa przekładni kierowniczych

Naprawa przekładni kierowniczych

Naprawa przekładni kierowniczych

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

0.0/5 (ocen: 0)Adres: http://www.przekladnia.com (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Rynek naprawy maglownic zmienia się a także podejście producentów aut. Kiedyś samochody projektowane były z myślą żeby były niezawodne i możliwie jak najbardziej bezobsługowe. W obecnych czasach inżynierowie, projektują specjalistyczne uszczelnienia, co ma teraz znaczenie. Na rynku są uszczelnienia, czyli tak zwane simmeringi, które są niestety produkowane z najtańszej stali a elementy wydziwione psują się najbardziej. Producenci dwoją się i troją, by opracować metodę, aby regeneracja przekładni kierowniczych była bardzo trwała i skuteczna. Zakład Przekładnia S.C. prowadzi usługi w zakresie diagnostyki i naprawy maglownic z Warszawy i Łodzi. Tutaj nie ma się co oszukiwać. Jeżeli auto od chwili wycieku ma przejechane 150000 km możemy śmiało liczyć, że więcej niż sama regeneracja maglownic wyniesie naprawa innych części pojazdu. Podzespoły samochodu takie jak maglownica zużywają się tak samo jak inne mechanizmy układu kierowniczego.

Tagi: ze wspomaganiem, przekładnia zf, ślimakowa, regeneracja przekładni kierowniczych, uszczelniacze, układy kierownicze, Łódź, Pabianice, regeneracja

Kategoria: Motoryzacja

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Naprawa przekładni kierowniczych". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 48 msn 0 yahoo 42

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman