Katowice.wspkorczak.eu

Katowice.wspkorczak.eu

Katowice.wspkorczak.eu

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.katowice.wspkorczak.eu (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Oferta nauczania przygotowana przez Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach charakteryzuje się doskonałym dopasowaniem do aktualnych wymagań rynku pracy. Zapewniamy sposobność wyboru zakresu nauczania spośród licznych dostępnych wariantów. Wszystkie zajęcia na naszej uczelni prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Gwarantuje to doskonałą opiekę merytoryczną dla każdego studenta. Na wszelkie pytania zainteresowanych naszą ofertą odpowiadamy na infolinii lub mailowo.

Tagi: szkoła wyższa, wyższa szkoła, praca socjalna, studia, studia podyplomowe

Kategoria: Uczelnie wyższe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Katowice.wspkorczak.eu". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Ściągi, wypracowania - bryk.pl Bryk.pl - Strefa wiedzy. Wypracowania i ściągi dla liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej. Prace, ściągi i gotowce na studia. Wśród Autorów... (Pomoce naukowe)
  • Katalog szkół i uczelni Ogólnopolska internetowa baza szkół i uczelni. Katalog obejmuje szkoły i uczelnie wyższe wszystkich profilów od podstawowych po wyższe na terenie... (Nauka i edukacja)
  • Informator szkolny Najdokładniejsza wyszukiwarka uczelni, kierunków studiów. Pierwsza w Polsce wersja mobilna wyszukiwarki uczelni i kierunków studiów! Wejdź na www.InformatorSzkolny.com i znajdź... (Uczelnie wyższe)
  • Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska jest autonomiczną uczelnią techniczną, uniwersytecką instytucją badawczą. Jej posłannictwem jest kształtowanie twórczych, krytycznych i tolerancyjnych osobowości studentów i... (Uczelnie wyższe)
  • Studia Kraków Powszechnie uważa się, że studia to bardzo istotny okres w życiu każdego człowieka. Nie tylko jest to czas edukacji, ale... (Uczelnie wyższe)
google 28 msn 0 yahoo 46

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman