Ogłoszonko24

Ogłoszonko24

Ogłoszonko24

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 2)Adres: http://ogloszonko.24tm.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ogłoszonko to serwis gdzie szybko i co najważniejsze skutecznie dodasz swoje ogłoszenie i choć znajdziesz tu popularne kategorie takie jak ogłoszenia pracy, motoryzacyjne, matrymonialne, to to co sprawia iż ten serwis jest inny to nietypowe kategorie ogłoszenia o imprezach, webinarach, newsletterach, kursach również tych mailingowych a także możliwość zamieszczenia linku do waszej strony internetowej. Ogłoszonko łączy więc cechy typowego portalu ogłoszeniowego z serwisem informującym o ciekawych eventach odbywających się w waszych miastach czy w waszym ulubionym klubie z możliwością również kupna karnetu lub ciekawego kursu bezpośrednio z serwisu Ogłoszonko. Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń, informacji i anonsów.

Tagi: ogłoszenia praca, karnety, spotkania literackie, ogloszonko, ogłoszenia matrymonialne, webinary, ogłoszenia motoryzacyjne, kursy online, anonse

Kategoria: Aukcje internetowe

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Ogłoszonko24". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 50 msn 0 yahoo 112

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman