Ilustracje Niedźwiedzi

Ilustracje Niedźwiedzi

Ilustracje Niedźwiedzi

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

2.5/5 (ocen: 2)Adres: http://saga-o-niedzwiedziu.cba.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Ilustracje z książki Saga o Niedźwiedziu. Książka autorstwa T. Karpowicza z ilustracjami W. Chruckiego to znakomita opowieść przygodowa w której głównymi bohaterami są zwierzęta - niedźwiedzie. Synek Puszczy - syn niedźwiedzicy Gorącej Matki zostaje porwany dla ludzkiego zysku. Po odzyskaniu wolności dzięki dobrodusznej dziewczynce rozpoczyna marsz w kierunku swojego domu. Przygoda do przeczytania dla wszystkich miłośników przyrody a w szczególności niedźwiedzi

Tagi: niedźwiedzie, niedźwiedź, mój brat niedźwiedź, obrazy, ilustracje, książka dla młodzieży, książka o niedźwiedziach, przygody, niedźwiadki, chrucki

Kategoria: Zwierzęta

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Ilustracje Niedźwiedzi". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Wrzuta Wrzuta.pl - serwis do dzielenia się z przyjaciółmi swoimi plikami multimedialnymi, zdjęciami, filmami oraz nagraną muzyką.... (Multimedia)
  • Fotoksiążka Niemalże każdy z nas może potwierdzić, że zdjęcia spełniają bardzo ważną rolę w naszym życiu, albowiem utrwalają najważniejsze wydarzenia, takie... (Usługi fotograficzne)
  • Obrazy na płótnie Polecamy fachowe obrazy ze zdjęcia. Proponujemy niespotykany kontrast fotoobrazów dzięki wykorzystaniu specjalnego atramentu czarnego matowego do druku na podłożach matowych.... (Druk i poligrafia)
  • Poczuj magię gór! Blog tematyczny, ściśle ukierunkowany na góry (głównie Tatry). To nietypowy blog - otóż opiera się na rozbudowanym opisie o Tatrach... (Blogi)
  • Obrazy na zamówienie Obrazy na zamówienie to unikatowa forma kontaktu ze sztuką. Proponujemy Państwu obrazy olejne o dowolnej wielkości stworzone na Państwa indywidualne... (Malarstwo)
google 24 msn 0 yahoo 50

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman