M.Lasota- wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

M.Lasota- wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

M.Lasota- wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.7/5 (ocen: 3)Adres: http://www.lasota-m.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Oferujemy niżej wymieniony sprzęt rehabilitacyjny: łóżko rehabilitacyjne elektryczne pomagające osobie chorej w doborze odpowiedniej pozycji do spania, jedzenia i innych codziennych czynności, materace przeciwodleżynowe dające pacjentowi jak największy komfort leżenia oraz zapobiegające powstawaniu odleżyn, podnośniki pomagające w przenoszeniu pacjenta np. na wózek toaletowy bądź zwykły. Daje to nam możliwość zabrania Pacjenta na spacer lub poruszania się po domu. wózki ułatwiające poruszanie się chorego chodziki i balkoniki pomagające w poruszaniu się po domu lub wyjściu na spacer. Posiadamy dwie wersje: typowe lub z wysuwaną ławeczką zapewniającą odpoczynek W ofercie posiadamy KULE zwykłe i regulowane, natomiast pozostały asortyment wraz z opisem znajduje się na stronie.

Tagi: wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, rehabilitacja, lasota, sprzęt ortopedyczny, wózki ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne

Kategoria: Sprzęt medyczny

Ilość Best: 0

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "M.Lasota- wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

  • Fotografia, wideo i testy sprzętu - Swiatobrazu.pl Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo www.SwiatObrazu.pl to źródło informacji o technice fotografii i wideo, o sprzęcie najbardziej znanych i... (Fotografia)
  • Uroda i zdrowie Tematyka wortalu jest skoncentrowana wokół zagadnień związanych z pielęgnacją urody i dbałością o zdrowie. Skupia dużą społeczność osób, które chcą... (Uroda)
  • Rehabilitacja kręgosłupa warszawa Nasz Gabinet Rehabilitacji Ruchowej powstał w 2006 roku. Specjalizujemy się w rehabilitacji ruchowej niemowląt, dzieci oraz dorosłych przy wykorzystaniu najnowszych... (Gabinety lekarskie)
  • Masaż Szczecin Serdecznie zapraszamy do gabinetu rehabilitacji ruchowej i masażu Magdaleny Sławicz w Szczecinie. W naszym gabinecie kompetentni fizjoterapeuci pomogą Wam przywrócić... (Medycyna naturalna)
  • masaż leczniczy Warszawa Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu schorzeń oraz zaburzeń funkcjonalnych kręgosłupa. Terapia nie ogranicza się do jednej, ściśle określonej metody... (Uroda)
google 32 msn 0 yahoo 46

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman