Pogotowie kanalizacyjne Kraków

Pogotowie kanalizacyjne Kraków

Pogotowie kanalizacyjne Kraków

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

3.0/5 (ocen: 3)Adres: http://krakowhydraulik.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Podczas wykonywania remontu, często okazuje się, że instalacja kanalizacyjna wymaga gruntownej modernizacji, bądź przynajmniej udrożnienia i czyszczenia. Na terenie Krakowa i okolic mogą Państwo skorzystać teraz przez siedem dni w tygodniu z usług kanalizacyjnych i hydraulicznych jakie wykonuje firma Ares - pogotowie kanalizacyjne. Wszelkie awarie i drobne usterki zarówno sieci kanalizacyjnej jak i wodnej, oraz problemy z armaturą, cieknącymi zaworami czy uszczelkami, należy zgłaszać telefonicznie, a kompetentny hydraulik jak najszybciej zjawi się u Państwa w celu usunięcia wszelkich niedogodności związanych z awarią sieci wod-kan.

Tagi: Kraków, usługi, hydraulik, kanalizacje, pogotowie kanalizacyjne, pogotowie hydrauliczne

Kategoria: Usługi budowlane

Ilość Best: 0

Komentarze (1)

  • sasza sasza - 12-03-2015 10:46

    Polecam firmę Ares z Krakowa, prawdziwi fachowcy, szybko i skutecznie, właśnie tak powinny wyglądać usługi. Parę minut po telefonie przyjechali na miejsce, panowie wzięli się od razu do roboty i raz dwa usunęli awarię. Polecam !

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =

Podobne strony w katalogu

google 58 msn 0 yahoo 70

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman