CuraSwiss

CuraSwiss

CuraSwiss

Ocena BestKatalog: dobra strona

Ocena użytkowników:

1.0/5 (ocen: 1)Adres: http://www.pielegniarkawszwajcarii.pl (strona nie działa? zgłoś błąd)

Opis: Jeśli interesuje Państwa praca pielęgniarza lub pielęgniarki w Szwajcarii to zapraszamy do skorzystania z programu Curaswiss. Rekrutacja rozpoczyna się od wypełnienia formularza aplikacyjnego lub przesłania CV, po czym następuje rozmowa telefoniczna oraz test na temat pielęgniarstwa online. Potem przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna w Łodzi, po której następuje wylot informacyjny do Szwajcarii. Wydatki związane z podróżą pokrywa Curaswiss. Przy minimum formalności mogą Państwo znaleźć pracę pielęgniarza lub pielęgniarki w jednym z najlepszych systemów służby zdrowia na świecie.

Tagi: kursy dla pielęgniarek, praca dla pielęgniarza w Szwajcarii, praca dla pielęgniarek, praca dla pielęgniarek za granicą, praca dla pielęgniarza

Kategoria: Praca

Ilość Best: 0

Komentarze (2)

  • anika anika - 29-09-2015 12:09

    Wspaniałe rozwiązanie dla pielęgniarzy i pielęgniarek, chcących wziąć życie w swoje ręce. Nie daj się wykorzystywać i pracuj tam, gdzie będziesz mógł zarobić dobre pieniądze. Przed wyjazdem zostaniesz przeszkolony, potem to już tylko skapuje walizkę i w drogę. Nie czekaj, skorzystaj już dziś. Warto

  • marcink marcink - 16-03-2015 11:56

    Szwajcaria to dobry kraj do życia, i jak można się domyślić również dobry kraj do pracy. Na powyższej stronie można dowiedzieć się jak zostać pielęgniarzem lub pielęgniarką w Szwajcarii. Firma przeprowadza trzyletnie szkolenia przygotwujące do pracy w tym zawodzie za granicą.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. Możesz również dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Autor:
Treść: 300
2 + 2 * 2 =
google 60 msn 0 yahoo 108

Katalog Stron © 2012-2015 Tomtheman